Novy update 10.5.2

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Novy update 10.5.2

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #118864
    Daggy
    Účastník (Participant)

    Po update 10.5.2 aj graphic update a MacBook C2D 2.0GhZ 4Gb ram ide uplne v pohode. Ziadne problemy! Mam dojem, ze Dashboard a Expose idu akosi plynulejsie. Nespozoroval som ani spomalenie startu systemu. 720p film mi activity monitor ukazuje 20% CPU. =)

    #118868
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Po update vždy dělám opravu práv a mažu PRAM a všechny cache. Používám MainMenu, protože Onyx mi nesedí. Přecházel jsem z tigera na leoparda hned po vydání-upgradem a tato verze mi opravila jedinej problém a to parental control, který způsobovalo blbnutí dashboardu (který ovšem šlo napravit i bez update). Takže já jsem spokojen. Je fakt, že nemam skoro nic nainstalovanýho co by zasahovalo do systému. Macbook CD 2,0.

    #118869
    Amarok
    Účastník (Participant)

    po nainstalovani graphic update sa mi resetol mac tesne pred prihlasenim do accountu. bolo to ako naschvla bo som nestihol bus do skoly…. ale po tom resete ide zatial v pohode… druhy krat to nespravil :)

    #118870
    dzankou
    Účastník (Participant)

    neviem..ale po skusenostiach som si povedal ze ked vyjde 10.5.2 sformatujem disk
    to som aj urobil … a ide zatial vsetko ok
    (netrha siet pri prihlasovani…a neodpaja..tak neviem ci vyriesili bezproblemove odpajanie alebo prihlasovanie, alebo oboje):)

    nevem co presne spravil graphic upgrade(mozno nejaky dithering lepsi)

    ale ok zatial

    spomalenie este len uvidim ked napjim FW

    #118883
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    mne to tiež šlape bez problémov jediná vec čo robí “problém (ale aj robila) je že keď reštarujem so zapojeným ext diskom (alebo ipodom) tak stále sa len točí kolečko a nebootuje.. teda možno by bootovalo po pár minútach ale čas je drahý, keď odpojím disk bootuje hneď v tom momente… robilo mi to aj na pc netuším čo je tomu príčinou ale inak nemám žiadne problémy našťastie :)

    #118904
    Aleks
    Moderátor

    Tommy_Verceti: asi sa snaží bootovať z externého disku, nenastavil si to náhodou?

    #118906
    Daggy
    Účastník (Participant)

    Tommy_Verceti: Mne to tiez nerobi, pritom normalne restartujem s pripojenym iPodom a s dvoma externymi diskami (jeden ako normalny disk na zalohy a druhy ako Time machine). Musi to byt v nastaveniach…

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.