Novy macbook pro

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Novy macbook pro

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #526039
    razorjaro
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    Planujem kupovat novy MacBook Pro ktory vydaju teraz v Juni.

    Kedze budem mat cestu do Viedne ma zmysel to kupit v oficialnom apple store alebo to mam riesit u nas radsej v Mzone napr. ?

    V ofic. apple store je asi 1rocna zaruka iba vsakze ?

    #526040
    miko99x
    Účastník (Participant)

    Odporucam si pockat az bude dostupny u nas

    #526041
    dfx
    Účastník (Participant)

    Radsej na Slovensku. Treba pockat. Aktualny model bude zlacneny.

    #526042
    razorjaro
    Účastník (Participant)

    Aktualny myslis 2017 hej ? Stale neviem ci chcem teda 2018 kedze realne este nevieme co predstavia ale hovori sa o tom ze tie ich nove i5 uz budu 4jadrove dalsia vec je ze nevieme tiez ci budu mat vsetky nove procka uz touchbar ktory sa mi az tak nepozdava, aj ked su na neho zmiesane nazory. Ale tak snad apple predstavi radu aj bez touchbaru.

    #526048
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ano, 2017 verziu myslim.

    Ak chces 13″, tak tam ma zmysel cakat na nove, lebo nove zrejme budu mat ten 4 jadrovy procesor.

    Urcite pockaj do vydania a potom sa rozhodni.

    #526087
    razorjaro
    Účastník (Participant)

    zas na druhej strane pokial budu mat touchbar+4jadro tak ta vydrz baterky uz nebude jak teraz ze 9-10h right ? Teda to je len moja osobna spekulacia :) inac mate niekdo ten touch bar ? Ake mate s tym skusenosti ? :)

    #526140
    dfx
    Účastník (Participant)

    Vydrz by sa nemala menit. Mal by mat 4 jadrovy procesor, ale ten procesor ma rovnaku spotrebu ako sucasny dvojjadrovy. Bude viac trotlovat pri zatazi, ale celkovo by mal mbp fungovat plynulejsie, ak programy vyuziju multitasking.

    Ja mam ten touchbar a prekvapujuco som s nim spokojny. Bal som sa chybajucej Escape klavesnice, ale na touchbare mi Escape vyhovuje viac ako na normalnej klavesnici. Automaticky ho stlacam, ak treba, a ani nad tym nerozmyslam.

    Najviac to vyuzivam na emoji :-)

    Trochu je problem, ak menim jas klavesnice alebo displeya alebo hlasitost, lebo to neviem robit ako na normalnej klavesnici, ale inak pohoda. Treba rozrolovat celu ponuku a hladat tlacidlo.

    Na youtube ide ten posuvnik, tak sa da posuvat video.

    Celkovo ta klavesnica mi uz vyhovuje viac ako na starom mbp. A ten obrovsky touchpad je asi to najlapsie na celom mbp :-)

    Ja mam ten 15″ mbp s touchbarom.

    #526217
    razorjaro
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za super odpoved. Čo si myslite ohlásia nové laptopy teraz v Pondelok ? Počul som take fámy že teraz sa bude riešiť len SW. Zatiaľ vždy Apple ohlasoval pro v júni či ?

    #526227
    dfx
    Účastník (Participant)

    Treba pockat do vecera :-)

    #526287
    razorjaro
    Účastník (Participant)

    a kde su ohlasene nove produkty? :/

    #526400
    Apsi
    Účastník (Participant)

    kedže sa nič neohlásilo je lepšie ešte počkat alebo kašlat na to a kupit macbook pro 2017 ?

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.