Nový iMac 21.5″ pre World of Warcraft

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Nový iMac 21.5″ pre World of Warcraft

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77429
    Luqas
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    rád by som sa spýtal, čo si myslíte o novom 21.5″ iMacu pre semi-hardcore raiding v hre World of Warcraft? (2.5Ghz, 4gb ram, AMD Radeon HD 6750M grafika 512MB GDDR5). Najlepšie by bolo ak by napísal niekto, kto si ho kúpil a hrá wow, aké má FPS v raidoch alebo v orgrimare pri akých nastaveniach (medium/high/ultra).

    Vďaka za pomoc.

    #262929
    afirrk
    Účastník (Participant)

    no ja to hrám na 13″ MBP 2010 a ide mi to na plno priemerne okolo 70 FPS pri questeni a pri raidoch tak 25-35… vyhladzovanie mám na 2x inak vsetko full

    #262946
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Ja mam iMac 21,5″ (Late 2009) a WoWko islo v pohode na vysokych detailoch 60fps. Pri raidoch to klesalo, ale stale dobre hratelne. Tento novy to musi davat lavou zadnou.

    #262958
    majdy
    Účastník (Participant)

    ..príde mi to asi trochu smiešne, ale ak by mový iMac nezvládal WOW tak už neviem čo potom :D, tá hra predsa nieje náročná, môj brat ju hával na full nastaveniach na starom viac než troj ročnom kompe…

    #278510
    QuIT
    Účastník (Participant)

    majdy: ale je rozdiel behat si po krajinke a byt v raide s 25 hracmi. WoW nie je az tak HW nenarocna hra, ako si kazdy mysli.

    Luqas: neboj sa, na novom iMacu ti to bude behat uplne do spokojnosti

    #278512
    majdy
    Účastník (Participant)

    QuIT: viem že je to rozdiel, ale pre ten iMac nie, ako píšeš že to nieje tak nenáročné súhlasím, no nieje to ani zrovna náročná hra a keby sa bavíme o iných náročných hrách ako napríklad, gta iv, crysis, alebo metro potom by bola otázka na mieste. Jedine sekanie/lagovanie by mohlo spôsobiť pripojenie na net si myslím..

    #278517
    QuIT
    Účastník (Participant)

    Tiez pravda. Tento tyzden sa mi vrati MBP, tak pojdem hned vyskusat WoW-ko. Este som to nestihol, kedze som hodil maca do servisu par dni po kupe (cvakal HDD).

    #278520
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    iMac 2008, detaily na medium, a v icc 25 okolo 45 fps

    #278545
    QuIT
    Účastník (Participant)

    Aku tam mas zostavu v tom iMacu? 45fps na ICC25 je v pohode, na 3 roky stary HW.

    #278549
    Mito
    Účastník (Participant)

    Ja som skúšal na mojom MBP 13,2011 model s i5 a na fair/medium detailoch som si to capol na 55 fps ale inak mám tak 60-70fps,záleží ako kde

    #281851
    energys
    Účastník (Participant)

    Neskúšal to niekto na MacBook s NVIDIA GeForce 320M, rozbehne sa to?

    #282235
    Mito
    Účastník (Participant)

    to energys: Mám síce Macbook Pro 13 s i5 2.3GHz,mal som cca 50 fps na začiatku hry pri medium detailoch,teraz som dal 8GB RAM a mám tam nejaké medium/high a stabilné 50FPs

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.