Nové MacBooky

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Nové MacBooky

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100937
    majko_007
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Môj starý MacBook white už bude musieť byť vymenený, a preto by som sa rád spýtal, či nemáte nejaké informácie o nových pripravovaných modeloch. Kedysi som to všetko sledoval a presne som vedel, na kedy je plánovaný nový model, no už na to nie je čas a chcem vedieť, či mám kupovať alebo čakať.

    Teoreticky by ma zaujímali informácie aj o Pro aj o Air Macbookoch, ešte neviem presne do ktorej vetvy pôjdem.

    Ďakujem veľmi pekne za vaše odpovede :)

    #386671
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Broadwell procesory sa zdrzia do early 2015 tak vtedy :)

    #386672
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Nové Pro by mali byť niekedy koncom roka / začiatkom 2015 s Broadwell procesorom, Air bol predstavený už pred vyše dvoma mesiacmi.

    Ešte sa hovorí o 12 palcovom retina macbooku bez aktívneho chladenia,.. pravdepodobne dostane nový názov..
    Ten by mal byť na jeseň

    #386674
    dfx
    Účastník (Participant)

    Macbooky Pro s Haswell refresh procesormi mozu vyjst kedykolvek. MBA ich uz maju. Nikto nevie, kedy pridu.

    #386704
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Aj ja čakám na MacBook Pro refresh. MacBooky Air už majú novšie Haswell, ale podľa mňa keby by chceli, tak už dávno ich dajú aj do Pro. Intel sa vyjadril, že Broadwell bude na pultoch do Vianoc. Nakoľko Apple mal vždy nové procesory skôr, dúfajme, že by to mohlo byť koncom leta :)

    #386707
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    Niekto na tomto fore mi kedysi poslal sikovny link http://buyersguide.macrumors.com/#Mac
    mozes sa podla neho riadit :)

    #386716
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Do pekla s tym Broadwellom, na 9to5mac pred pár dnami bolo že v Macoch až “early or mid 2015”
    Ty vole tak to bude fail, ja musim v septembri niečo kupit :(

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.