Nové MacBooky

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nové MacBooky

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85664
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    Nevedeli by ste niekto povedať kedy prídu na trh nové MacBooky s Ivy Bridge?

    #309905
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Vedel by mi niekto povedat, kedy zmeni Jack Daniel’s flasu z hranatej na oblu?
    Nevedel…

    Rovnako ani nevieme kedy pridu na trh, ved neboli este ani len predstavene :/

    #309908
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Preto sa pýtam lebo neviem teraz kde písali o nich ale napísali že výjdu v druhej polovici 2012… a niekde že v októbri (to je vlastne druhá polovica…) tak neviem no…

    #309909
    m@R3k
    Účastník (Participant)

    Čaká sa na nové procesory od Intelu, ktoré budú predstavené budúci týždeň. Slabšie mobilné verzie (2-jadrové) budú vraj dostupné až začiatkom júna čiže pravdepodobne niekedy vtedy. Sú to všetko samozrejme iba dohady, kľudne to môže byť aj za pol roka :D

    #309921
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ja tiez upenlivo cakam na nove modely.
    Uz to chce obmenit C2D procesory…
    Ale ostava iba cakat, no ved sa dockame :)

    #309928
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Ja sa preto pýtam lebo neviem či sa oplatí čakať na nový alebo kúpiť terajší…

    #309931
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Očakavaju sa vyraznejšie zmeny/zmeny designu pri Macbookoch Pro a iMacoch. Predstavenie si možno nechaju na junove WWDC, aby sa dodavali už s predinštalovanym Mountain Lion.

    #309934
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Ale keď si kúpim MacBook teraz, tak aj tak budem mať ten MOuntain Lion… iba bude slabší…

    #309935
    hatto
    Účastník (Participant)

    ale budes zan platit.

    #309942
    dfx
    Účastník (Participant)

    Nove macbooky mozno pridu uz buduci tyzden, ale nemusia to byt vsetky modely. Buduci tyzden vydava Intel nove ivy bridge procesory, ale len tie najrychlejsie, ktore zrejme skoncia v MBP ale asi iba v 15” a 17”.

    V juni alebo juli vyjdu slabsie ivy bridge, tak vtedy by mali vyjst nove MBA a MBP13”.

    Ja osobne by som pockal na novy a teraz nekupoval. Ak nebude vyhovovat novy, tak stare budu so zlavou vo vypredaji.

    #309943
    renad
    Účastník (Participant)

    Všetci na niečo (niekoho) čakáme … :-)
    (Tom Hanks, Terminál)

    #309944
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Dfx, tak ten týžden počkám… aj tak sa musí začať prehrievať tento ASUS, pretože už dva krát bol v oprave, a tretí krát ho pošlem na DIAGNOSTIKU vrátia peniaze doložím ešte čo mám a kúpim si… asi tak…

    #309948
    igino
    Účastník (Participant)

    Ja osobne, uprimne, cakam ci pride nejaka mensia verzia iPad-u. Aktualny model je rozmerovo pre mna neprakticky. Mal som 2-ku asi 2 mesiace a predal som. Takze bud sa dockam do leta iPad-u mini alebo kupim Blackberry Palybook. To je pre mna idealny rozmer na cesty.

    #309949
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Ale tak, práve držím Dvojku v ruke, a pre mňa až tak veľký nie je :D

    #309950
    Sebko
    Účastník (Participant)

    A nekúpiš si radšej MacBook Air? :D

    #309952
    modemw
    Účastník (Participant)

    Ja napr. cakam len na nove MacBooky Air. A co sa tyka toho ci vydrzat alebo nie, tak jednoznacne vydrzat :-)

    #309954
    Sebko
    Účastník (Participant)

    no však uvidíme… keď by vyšli budúci týždeň, tak by som ho kúpil, ale zas čakať pol roka, sa mi nechce :D

    #309957
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Nove MBP vydaju skor naraz celu radu vo vsetkych uhloprieckach, buduci tyzden urcite nie, uz by boli informacie o malych zasobach starych modelov, nove modely v internom systeme BestBuy sa tiez zvyknu nejaky tyzden dopredu objavit.

    #309968
    Sebko
    Účastník (Participant)

    Aha…

    #309978
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ja dufam ze nove MBP13″ budu dostupne do oktobra, vtedy mam moznost si to dat doviest z USA.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.