NEW AppleTV (1080)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware NEW AppleTV (1080)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86004
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    vcera som mal asi moc dobru naladu a ani neviem ako a kúpil som si AppleTV (NEW), ani ma nenapadlo riesit ci uz je JB som myslel, ze to uz je vyriesene… A akosi som sa obabral. Mam aj iPhone aj iPad na nich JB nepotrebujem ale AppleTV som chcel pouzivat na prehravanie z NAS cez SMB (nas nieje moj) a popripade airplay z iPhonu. A v podstate jedine co mi funguje korektne je prezeranie foto z iPhonu, bo zrkadlenie obrazu z IP je strasne trhane, myslel som si ze aspon take hry pojdu v pohode (real racing) ale aj ten seka ze sa neda vobec hrat. Po skumani som zistil ze problemom asi bude ze aTV nieje pripojena ethernetom s routerom ale iba cez wifi a wifi router dokonca nieje ani „N“, takze asi aj tam bude problem :/

    Ach myslite si ze na JB budem dlho cakat?

    #311554
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    A to som si este myslel, ze ak by aj nahodou zatial JB nebol, tak filmy budem pustat cez IP aplikaciou BUZZ Player a cez airvideo ich budem posielat do aTV ale ani to nefunguje :/ bo ako som cital prenasaju sa cez airvideo iba subory nativne podporovane v apple
    ALE
    aspon to dialakove ovladanie je krasne :)

    #311557
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    A myslite si, ze ak si zabezpecim “N”kovy router vyriesim problem so zrkadlenim?

    #311560
    majk
    Účastník (Participant)

    ahoj, ja mam ATV 720p cize jednu generaciu starsiu a JB nevyuzivam, keby chces vymenit napis na miso.siskaATgmail.com :)

    #311616
    Hack2er
    Účastník (Participant)

    A keby pouzijes nieco taketo http://firecore.com/atvflash-black

    Je to v podstate upraveny custom firmware a malo by to splnat vsetky poziadavky.

    #311619
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Ano, presne som mal v plane tuto verziu tam nainstalovat, ale ak som to spravne pochopil tak to moju aTV nepodporuje :/

    “Apple TV 3 update coming soon! Order now and get access to both versions.”

    #311660
    rroossii
    Účastník (Participant)

    Neviete ako hodit do apple TV 2 ky s novym firmware 5.xxx XMBC alebo Flash back(neplatena verzia 30 dolarov nebudem teraz davat). JB sa mi podaril, ale ked som nainstaloval tak tam sice XMBC polozka bola ale nefungovala.

    #311668
    raul
    Moderátor

    je tu ohladom podobneho problemu uz i ina tema, skus hladat, mozno najdes inspiraciu. Odporucam firecore..

    #312214
    mk01
    Účastník (Participant)

    mirror na aTV (2nd gen) ci uz z PC alebo iPhone chodi pekne. z Macu robim 1344×840 a TV (25fps) je plynula. hranie hier z iPhone nie je problem.

    vramci jednej obyvacky vsetko iba cez wifi. prisiel som nahodou k TC a napriek tomu, ze som sa v minulosti fixoval na linksys a chodili pekne, iba medzi MACom a TC bezia data bezne 18MB/s. mozno zvladli 10, ale medzi AP a PC. zabudni na dalsie posielanie z toho isteho routera rovnakou rychlostou na druhe zariadenie. vsetky tie Atheros alebo Broadcom chipy su na toto uz pomale.

    naposledy ked som pozeral ceny, ASUS N16 150EUR v datarte, air port extreme 160EUR.

    #312215
    mk01
    Účastník (Participant)

    inak za aTV2 uz nevymienaj, 3rd generacia tusim ma tiez iba single core cpu, ale architekturou uplne inde. medzi aTV2 a aTV3 je asi taky rozdiel ako medzi iPhone3 a iPhone4S (v rychlosti).

    ak chces stremovat po wifi 720p (alebo viac), uz 720p su na aTV2 tesne (XBMC a neupraveny avi dostupny na nete) a len wifi pri prenasani 1-2MB/s bere cca 25% cpu z aTV2.

    pockaj na JB pre aTV3.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.