nerozbaleny macbook pro- intel core 2 duo 15´´ 2,2GHz 2BG 120GB – 20000 SKK

Domov Diskusné Fóra Nezaradené nerozbaleny macbook pro- intel core 2 duo 15´´ 2,2GHz 2BG 120GB – 20000 SKK

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #141012
    macblogger
    Účastník (Participant)

    vies , uz len pri pohlade na cenu citi riadny odrb , najskor predavas kradnuty MBP

    #141016
    _giorgio_
    Účastník (Participant)

    ano samozrejme kradnuty so zarukou a blockom:D

    #141017
    _giorgio_
    Účastník (Participant)

    mimochodom ked sa niekomu nelubi cena kludne nech da 35 to uz je asi lepsie ne?:D

    #141019
    mylanko
    Účastník (Participant)

    .

    #141020
    macblogger
    Účastník (Participant)

    no ale suhlasim , za 35 000 by to bolo ovela hodnovernejsie ako za 20 000 , ale by to zase nikdo nekupil , daj 24 990 na bazos.sk a predas to

    #141021
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ano samozrejme kradnuty so zarukou a bez blocku:D

    #141022
    Hypnotize
    Účastník (Participant)

    takze ma aj blocek?

    #141025
    stranger
    Účastník (Participant)

    Mam vazny zaujem. Aka je krajina povodu, je to vyclene, da sa dokupit druhy rok zaruky?

    #141032
    ervin11
    Účastník (Participant)

    Mierne OT, takze pardon…

    mylanko: takze ty pracujes pre Apple IMC? Ak ano, mozes mi povedat, ako sa na vas da nakontaktovat? Telefony uvedene na stranke su stale vypnute, na maily nereagujete, je to normalny stav? Skusal som volat asi dva tyzdne, poslal som par mailov, ale nikto nic, rovno som to mohol posielat do /dev/null. :( To tiez nesvedci o serioznosti.

    _giorgio_: prosim ukludni sa, nikto nie je zvedavy na tvoje vulgarizmy. Pokial by si uviedol presny typ a pripadne dovod predaja, urcite by tu nekolovali take dohady. Takze v prvom rade treba dodrzat pravidla bazara.

    #141034
    raul
    Moderátor

    ervin11: tipujjem, ze mylanko ti nebude vediet odpovedat, lebo povedal, ze pracuje pre apple iba externe..

    #141037
    mylanko
    Účastník (Participant)

    ervin11: telefony ma na starosti kolegyna. Uz som jej hovoril 100x nech s tym nieco robi. Nie si jediny, kto sa na to stazuje. Ja pracujem v podstate z domu popri skole a vsetky maily chodia mne a snazim sa odpovedat na kazdy z nich (niekedy aj cez vikendy a aj o pol stvrtej rano). Pokial sa ale niekto pyta na dostupnost tovaru alebo stav objednavky, tak na to sa musim pytat dalej ja, pretoze tovar skladuje a odosiela ina firma a nie je to bohvie co. Napr. dnes na mna vobec nereagovali. A do stavu ich zasob/objednavok ja nevidim:( …systemu nie su nijak vzajomne prepojene a ten nas, na ktorom bezi cely eshop (nie len slovensky) je totalne napicu.. nic tam nefunguje ako ma. Daj mi vediet ked si to precitas, nech to mozem vymazat, nech nemam nahodou problem :) …aj ked tam robim posledny mesiac :)

    Nepracujem tam dlho, ale som zvyknuty na ine praktiky a tiez sa mi nepaci ako su niektore veci riesene. Keby som bol spolocnikom v SDS, tak ju dam asi rovno do konkurzu. …jeden z dovodov, preco tam uz nechcem robit. Dobra sprava je to, ze po novom roku ma dojst k vacsim zmenam..takze uz by sa mali niektore problemy odstranit. Neostanem tam ale aj preto, ze by som mal zacat makat na diplomovke :D

    Nehovorim, ze su tam vsetci neschopni. Su tam aj sikovni a pracoviti ludia, ale ti maju na starosti uplne odlisne veci. Najvacsi problem vidim v tom, ze je to zbytocne diferencovane medzi odlisne firmy, v systeme, do ktoreho prakticky nema nikto z nas pravo zasahovat, kedze je spravovany prevazne zo zahranicia, nedostatocna komunikacia zo strany druhej firmy a v mojej kolegyni, ktora nedviha telefony :D

    BTW. ak tuto spravu zmazem, bol by som rad, keby nebola nijak sirena dalej :) …dakujem.. a este by som ta chcel poprosit ervin.. mohol by si upravit aj ten svoj prispevok predtym? …obcas to tu totiz navstevuje aj Big Brother :D …ak mas nieco, co by si chcel doriesit, posli mailom a pozriem sa ti na to… dik

    #141039
    stranger
    Účastník (Participant)

    Nadhera. Tak to v Ageme su potom profici. Aj v BGS… Aj ked odtial uz skoro vsetci usli. Este ze sa da vo velkom nakupovat v Cechach a v Polsku a je to na Slovensku do 24h…

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.