Nechce nainstalovat ovladace na vistu 64

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Nechce nainstalovat ovladace na vistu 64

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62294
    Joey
    Účastník (Participant)

    Neviete preco mi nechce nainstalovat ovladace na vistu 64. Vistu spustam cez bootcamp, ovladace instalujem z originalneho DVD od apple je to verzia 2,1 ktora by uz mala mat podporu 64bit.
    Dakujem za odpovede.

    #157018
    pro
    Účastník (Participant)

    To instalacne dvd podporuje 32bitovy system…ovladace si aktualizuj cez device manager…

    #157031
    Joey
    Účastník (Participant)

    lenze mne sa to ani nenainstaluje…ze to nema kompatibilitu x64 takze tam nemam co updatovat, som si stiahol aj ten bootcamp update vista64… a nemam to ako aplikovat:(

    #157033
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    odporucam predat ten Apple stroj a kupit obycajne PC, pretoze evidentne ide o pouzivanie Win, takze naco sa trapit…

    #157034
    Joey
    Účastník (Participant)

    heh, no tak to niee, ja tu vistu potrebujem iba koli par programom ktore nespustim na macu(autocad a pod..)

    #157035
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    no, ja niekedy potrebujem otvorit nejake *.dwg co mi poslu klienti, ale to bolo naposledy v roku 2007, tak som si stiahol free soft tu http://www.edrawingsviewer.com/

    #157036
    pro
    Účastník (Participant)

    mas tam Inel Core 2 Duo alebo nejaky xeon?inac 64 nespustis

    #157100
    raul
    Moderátor

    ak potrebujes autocad, daj si tam (ak to musi byt) radsej xp… Boze, ako si niekto moze davat vistu?

    #157101
    raul
    Moderátor

    Ak uz musis, radsej si tam daj xp…

    #157110
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Inac mam ten isty problem mam Mac Pro a neviem tam naistalovat BCupdateVista64 (naisntaloval som si tam 64bit Vista ultimate) neviem ci som mal boot camp 2.1 alebo 2.0 teraz som aj ja v pomykove, ze co mam robit?

    Ako Vistu som normalne rozbehal, ale co som si stiahol drv z Apple.com, dam enter vo Viste a nic absolutne nic. Ani task manager ziadny otvoreny program.

    Treba nieco este updatovat ?

    Raul: mam Mac Pro Intel Xeon 3.0 8 core s 8g ram a kupene 3D Studio Max 2009 64bit (cena za 3DS vyse 8000 E) a chcem ten vykon plnohodnotne vyuzit tak nebudem tam predsa davat 32bit XP

    #157113
    Joey
    Účastník (Participant)

    mam core 2 duo p7350 2,0GHz, takze by sa ovladace mali nainstalovat z toho origos DVD, a nechcem to znova preinstalovavat na xp

    #157162
    raul
    Moderátor

    Macker2: plnohodnotne, tak tam nedavaj win :D

    #157167
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Raul ti si kompletny? a jak tam asi mam to 3D Studio Max nainstalovat ? pocuvaj ked nevies odpovedat ci normalne pomoct tak naco sa do tejto temy montujes!

    Vyhodil som pol mega (skk) za komp + soft a nejde mi to takze som dost nervny!

    #157243
    Macker2
    Účastník (Participant)

    Nechavam temu dychat :-)))

    problem: prosim vas ovladace na Vistu64 naistalovanu na Mac Pro (bootcamp) su BCupdateVista64.exe cize tie mam spustit asi vo Viste :-))) (nejdu x krat som stiahol nejdu respektive nic sa nedeje)

    otazka: treba este nieco updatovat pred tym ako chcem tieto ovladace na Mac Pro naistalovat na Vistu 64 Ultimate?

    #157244
    stranger
    Účastník (Participant)
    #157245
    Macker2
    Účastník (Participant)

    stranger dakujem do druhe to som si stiahol uz davnejsie to je ten cely problem mam Mac Pro early 2008 cize 64bit musi funguvat :-(

    neviem ci robim dobry postup idem skusit znova naistalovat vistu 64 a dam tam drajvre co mam na DVD Leopard a potom skusim az tento update … uvidim co to spravi … mozno som robil vsetko zle a mal som tam instalovat najprv drajvre co mam na dvd az potom update … fakt neviem sa stym trapim uz tyzden :-)

    mam 64bit 3D max a k tomu Mac Pro 8x 3.0G Xeon + 8G ram a myslim, ze kombinacia tohoto kompu + 64bit win + 64bit 3D max moze byt efektivna a uzitocna :-)

    #157247
    raul
    Moderátor

    Ked sa nevies na niektore veci pozriet z nadhladu, tak neviem, kto nie je kompletny. Dal som tam smaijla, ak si nezbadal. Vela stastia pri rieseni problemu. Mozno by si mohol skusit inu verziu Visty.

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.