nahodne vypinanie zvuku na iphone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes nahodne vypinanie zvuku na iphone 4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73727
    nwagner
    Účastník (Participant)

    zdravi pani a damy,
    mam taky problem – na mojom iphone4 sa obcas vypne zvuk. mam v nom najnovsi sw a zial neviem odsledovat kedy to vypne . potom pomoze bud vypnutie iphonu alebo v nastaveniach v casti zvuky musim zmenit hlasitost. prosim vynechajme prispevky ako ci omylom nevypinam nahodou tlacidko mute,alebo ci nemam nizku hlasitost atd…
    dik za vsetky rady

    #238818
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    restore

    #238820
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Mne zacal nejako v hrach vypadavat zvuk. Ked je hra suspendnuta na pozadi a vratim a do nej, nejde zvuk… Pomoze az vypnutie hry a opatovne spusteni… Robi mi to Infinity Blade, Real Racing 2, Angry Birds…

    #240762
    nwagner
    Účastník (Participant)

    reset nepohol – nemate niekto napad ktora aplikacia to moze robit?

    #240778
    Julien
    Účastník (Participant)

    ja som mal obdobny problem mal som pusteny song a zrazu sa mi stisila hlasitost alebo uplne vypla a ked som pohyboval s volume v prehravaci tak sa mi vracal spat na miesto. Ale vyriesil to UP ale ja som vtedy fical na 3.1.3 takze neviem ako je to tu. Potom ked vyjde UP tak ho urob a uvidis alebo skus este hard restart ale nemyslim ze to pomoze pokial si skusal restore.

    #240789
    max7323
    Účastník (Participant)

    robieval to sem tam skype….ak ti bezi v pozadi

    #240806
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Skype som aj ja podozrieval par krat… Budem nan musiet viac dohliadat… Ale RR2 mal nejaky bug so zvukom mozno to zhadzoval on… Mal by byt uz opraveny v poslednom update.

    #240809
    nwagner
    Účastník (Participant)

    No ja ani skype nemam (pouzivam Fring) … netusim kde je problem …

    #242965
    nwagner
    Účastník (Participant)

    hmm chalani naozaj nikomu nevypina z nicoho nic zvuk ? iphona som nanovo “flashol” bez restoru a stale sa stane ze z nicoho nic vypadne zvuk napr.klavesnice alebo pri prehrqvani youtube. ale ked mi niekto zavola tak sa zvuk opat zapne … neviem ci je to hw chyba ale tipoval by som podla priznakov na sw bug …

    #243074
    nwagner
    Účastník (Participant)

    tak ja uz neviem. dnes sa mi po druhy krat stala nova velmi neprijemna chyba . pri zvoneni (prichadzal mi hovor) zrazu iphone akoby vypol zvuk. vyriesil som hovor ale zvuk sa opat nezapol. pri nicom – ani pri prehravani hudby. nepomohlo ani zmeny v nastaveni zvukoch. ale potom som si vsimol ze reprak ide ale velmi tichucko a chraplavo. nepomohlo nic. ani vypnutie a zapnutie. ale az po resete ked som zasa menil hlasitost v nastaveniach opat zal repro ist. a zatial ide OK.tak uz neviem . snad pomoze ze dam jedno zo standard zvoneni-nie vlastne. pritom tel. nemam JB. mate niekto take skusenosti – ci radu ?
    este raz sa to zopakne a zial bude musiet ist iphone do servisu. len sa bojim ze im sa to neprejavi . keby som aspon vedel ci je to hw alebo sw …

    #243114
    nwagner
    Účastník (Participant)

    tak riesenie je jasne .. prave mi vypadol zvuk nadobro .. reprak iba slabo “chrci” .. ma porazi – za 6 mesiacov 2.reklamacia

    #257702
    Sirano
    Účastník (Participant)

    Ahoj, mam uz asi 2 tyzdne rovnaky problem. Najskor mi len opcas vypadaval zvuk pri telefonate (mozno aj mikrofon – neviem) – potom to zacalo tak divne chrapcat a teraz mi bud zvuk pri telefonovani nejde uplne alebo taky trhany – ak som si zapojil sluchatka tak to robi to iste – tak ako to moze byt problem repraku ? A SW som urobil restore a nepomohlo – ale niekedy mam pocit ze ked to aj ide a chrapci – tak ked telefon pohnem tak to prave vtedy zachrapci – ako uvolnene kontakty – len nechapem preco to robi aj cez sluchatka. Inde mi zvuk ide normalne.
    Ako ti dopadla reklamacia – co ti tam robili ? Dakujem – lezie mi to na nervy – viem ze vsetko sa moze pokazit ale ked vysolim za telefon tak vela a fakt ho vyuzivam tak ma to sere. Dik

    #257844
    raul
    Moderátor

    Daj to reklamovat, napr. orange to do tyzdna zvycajne vybavi…

    #257902
    Sirano
    Účastník (Participant)

    Uz som aj dnes bol v Orane – problem je ze ten telefon mam kupeny od ineho cloveka co to kupoil cez e-shop v Orangi a tak to musi reklamovat on , ach jaj, musim ho kontaktovat …

    #310031
    Jelo
    Účastník (Participant)

    Zdravim..tak ja sa pridam tiez do vazho kolektivu s podobnym problemom…mam iPhon 4…pol roka frcal relativne v pohodke,az na home button(niekedy akokeby nereagoval) a pak mi zacalo vypinat zvuk..pokial som si chcel pustit pesnicku cez reprak,a bolo jedno ci z youtube alebo z hudby v telefone,zvuk nesiel….
    ked som potom pripojil sluchadla,zrazu sa spustil..este aj moznost volby hlasitosti naskocila,co tam dotedy nebola…jak som odpojil sluchadka,zvuk off,potenciometer na hlasitost,zmizol…a v poslednej dobe si ten zvuk robi co chce…ked mi niekto vola..tak zvoni.Ked mi niekto posle spravu..tak len zavibruje.Pustim si hru,5minut ticho,pak sa zapne zvuk na 5sekund naaplne gule a pak ho vypne zase…zvuky klavesnice raz idu raz nie…som z toho dost zufaly.Neiem co s tym mam robit.Dostal som ho ako darcek,bol z Orangeu a ja nemam od neho papiere,a dat ho na mesiac do opravy??? to jak rozist sa z frajerkou na mesiac :))))))))Je nejaka alternativa ako ten zvuk tam dostat aj bez toho aby siel do servisu???reklamovat ho asi nemam ako…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.