Možný iMac – Oplatí sa ? Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: hardware › Možný iMac – Oplatí sa ? Toto téma obsahuje 21 odpovedí, 11 hlasov, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi od Rass. Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22) ← 1 2 Autor Príspevky 18. júna 2009 o 21:22 #163693 gs_peterÚčastník vdaka Glog, este to musime naucit aj ostatnych, lebo asi ziju v neexistujucom svete… a ked sa zobudia, tak budu mat ruky vysypane od mocu… muhehe 18. júna 2009 o 21:39 #163706 RassBlokovaný alt+r Autor Príspevky Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22) ← 1 2 Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa