MMS na Iphone 5

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 41 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Autor
    Príspevky
  • #342770
    pego
    Účastník (Participant)

    Zdravím, môžem sa spýtať, či ste tento problém s odosielaním mms na iPhone 5 nejak vyriešili. Mám ten istý problém, nechce mi posielať mms, pritom mám všetko potrebné nastavené a v nastavení mám toto:

    Nastavenia/všobecné/mobilné/Mobilná datova siet/ a tu mám 4 možnosti
    APN: kde je napísané internet
    Meno: – prazdne-
    Heslo: – prazdne-

    žiadne MMSC, MMS proxy- tam na výber nemám…

    fakt si s tým neviem dať rady, ak ste na niečo prišli, dajte vedieť, díky.

    #342812
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Takze Pego: akeho mas operatora? to je zasadna vec pri vyplnani nastavenia!

    pre O2 to ma byt takto:

    Mobilne data
    APN o2internet
    Meno (prazdne)
    Heslo (prazdne)

    MMS
    APN o2mms
    Meno (prazdne)
    Heslo (prazdne)
    MMSC http://mms.o2.world.sk:8002
    MMS proxy 10.97.1.11:8080
    Maximalna velkost MMS 307200
    MMS UA Prof URL (prazdne)

    Zdielanie internetu
    APN o2internet
    Meno (prazdne)
    Heslo (prazdne)

    #342837
    pego
    Účastník (Participant)

    No ja mám Orange. Vedel by si mi poradiť aj nastavenia pre orange?

    #343007
    pego
    Účastník (Participant)

    Takže asi nemáte podobné problémy s MMS ako ja. . . Bol som sa na to pýtať v Orange a tam ma samozrejme odbili, že iPhone netreba nastavovať, ide to automaticky. Keď som im to ukázal, že jednoducho tie mms neposila, samozrejme nevedeli ako je to možné. Skúšal som už aj reštart, prešiel som všetky nastavenia, no nič… V každom prípade vám budem vďačný za akúkoľvek radu, ktorá by pomohla.

    #343137
    sarky
    Účastník (Participant)

    S 3G mi to ide v pohode ale prijímateľ potom musí MMS otvárať tiež s internetom. Niečo za niečo no, zvykol som si.

    #350301
    Ingrida
    Účastník (Participant)

    Ahojte, čo sa týka nového iphone5 a mmsiek. Ja som v Orangei a podľa toho čo som prečítala na tomto fúre + skúsenosti, ktoré som získala pri behaní do predajne za pracovníkom Orangeu, aby mi spravil tie mms, si myslím, že je pravda, že Orange nepodporuje prenos tak veľkých dát, aké predstavuje iphonom5 odfotená fotka. Akýkoľvek iný obrázok, alebo aj obrázok z môjho starého iphnou3 sa ako mms dá poslať bez problémov. Takže ak máte podobný problém, skúste fotku po jej odfotení a pred jej odoslaním ako mms upraviť jej orezaním. Ja som dala pomer stran 3×2 a mms zrazu zázračne prechádzajú ;-)

    #352403
    maco54
    Účastník (Participant)

    Ja mam zas O2 setko mam nastavene a tiez mi nechce fotku poslat. Ani ked ju orezem

    #362246
    ParadajkovýHeňo
    Účastník (Participant)

    Mne pomohlo zmenšiť foto na cca 180KB a okrem mobilných dát zapnúť 3G a poslalo to. Mám Orange.

    #362882
    ParadajkovýHeňo
    Účastník (Participant)

    Teda opravujem myslím že pošle aj väčšie foto vpohodičke ale treba mať tie mobilné a 3G. Ak máte len mobilné zapnuté tak nič neodošlete ale vám niekto pošle tak tak vám príde v správe link kde si môžete prezrieť poslanú MMSku ak si zaspnete aj 3G tak vám rovno hodí do priečinka správ foto. Ale tu sa chcem opýtať či to nebude tak žrať batériu to 3G keď nebudem na nete nakoľko MMSky mi prichádzajú aspoň 5x v mesiaci tak rád by som to mal zapnuté furt.

    #381506
    Mik
    Účastník (Participant)

    Caute, asi trochu neskoro ale mozno to este niekomu pomoze. Ja mam iphone5 a orange a taktiez odoslat mms na iphone neni problem, ale odoslat mms na HTC a pod uz neslo. Jak to riesim ja – fotku s velkym rozlisenim si poslem sam sebe na mail, vtedy sa ma spyta v akej velkosti ju ma poslat, tak dam najmensiu alebo druhu najmensiu. Fotka pride na mail a z tade si ju ulozim do fonu. A takuto zmensenu uz odosle aj ako mms…

    #381519
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Preboha, kto normalny pouziva predrazene MMS, ked to moze poslat zadarmo cez mail, What’s App, iMessage apod?

    To vazne?

    #381524
    raul
    Moderátor

    jozef: nie je problem v tom to poslat, ale v tom to prijat – nanejakom predpotopnom htc…

    #381533
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Ale no, to snad nie. Tak si to pozrie na pocitaci. Neviem, ale kvoli nejakemu chudakovi so zastaralou picovinou by som sral platit nehorazne prachy za skurvene mms. To je nonsens. Este lepsi su ti, co maju smartphone za velke peniaze ale bez datoveho pausalu. Pripadaju mi ako taki isti kokoti, co maju na Mercedes GL ale na bluetooth sluchadlo akosi nevydalo.

    #381552
    raul
    Moderátor

    ved s tym suhlasim :D ale holt, niekedy TY potrebujes, aby si ON tu fotku pozrel – a teda to musi byt MMS, za ktou aj rad zaplatis…

    #381580
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ja osobne mám Sony Ericsson K770i, takže ak chcem prijať obrázok: MMS, Bluetooth alebo si nechať poslať na počítač (napr. cez e-mail) a z neho cez Bluetooth hodiť na mobil :-)

    #391900
    ewinka
    Účastník (Participant)

    Prave som aj ja zistovala kde je problem, lebo mi to odosielanie mms raz islo a raz nie (z orangu). uz som to vyriesila!! :) MMS ide poslat len ak som zapnuta na internete (mobilne data, LTE), ak nie som, tak to nejde..

    a pre haterov mms – ja posielam rodine – starsim ludom, ktori si mail sice otvoria, ale tak raz za tyzden a mms si kuknu hned…

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 41 až 56 (z celkového počtu 56 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.