MBW 7.1 upgrade 8gb ram

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MBW 7.1 upgrade 8gb ram

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75391
    majo111
    Účastník (Participant)

    zdravim, len by som sa chcel opytat, ci nahodou s tym niekto nema skusenost. je mozny upgrade RAM v MacBook White model 2010 na 8GB? na nete som sa dopracoval k tomu, ze Apple oficialne udava iba 4GB upgrade, ale skusenosti su take ze je to mozne aj na 8GB, tak len ze ci to niekto uz neskusal aj z Vas?

    #251173
    mike
    Účastník (Participant)

    do ziadneho bieleho sa neda dat viac ako 4GB…

    #251183
    n3lson
    Účastník (Participant)

    da sa dat, len to nebude mat ziadny vyznam, zbytocne vyhodene peniaze na to, aby si si s usmevom mohol povedal, ze mam 8GB a pozriet about this mac a vidiet tam 8GB

    #251622
    majo111
    Účastník (Participant)

    ved preto sa pytam… dakujem

    #318214
    sonjoe
    Účastník (Participant)

    N3lson, zaujalo ma co si napisal ale nenapisal si preco…Akurat si chcem kupit do mojho posledneho bieleho 8Gb a vsade citam na americkych forach ze to ide aj ked apple pise iba do 4GB…hladal som barsjako a nenasiel som preco nema zmysel davat 8GB..Vedel by si mi to ozrejmit? Diky ;)

    #318215
    wuttasi
    Účastník (Participant)

    no mozno ze to je tym, ze mbw ti neprepusti viac ako 4gb pamate, aj ked jej tam mas viac… nvm inak

    #318216
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Preco by neprepustil? Je tam 64bit operacny system, zbernica to zvlada, procesor to vie spracovat. Podla mna chod do toho.

    #318218
    hatto
    Účastník (Participant)

    ja fungujem s 8gb na mojom mbw 2010. kludne daj, funguje to normalne. jedine ze to nie je oficialne riesenie, ale mb to podporuje

    #318222
    Knight
    Účastník (Participant)

    Ja mám MBW Late 2009 a mám v ňom 8GB RAM. Bez problémov, dokonca som kúpil 1333 MHz, hoci socket je 1066 MHz. A musím povedať, že oproti 4GB je to poriadny rozdiel, hlavne, ak máš pootváraných viac aplikácií.

    #318229
    sonjoe
    Účastník (Participant)

    Tak som kupil pred chvilov. Zatial bezi v pohode. Cital som ze motherboard ci co je presne to iste ako Mac pro 13 unibody..Kazdopadne to zatial bezi, uvidim ako to bude ked pospustam par softov naraz a do toho youtube :) Dik

    #318231
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Zvykne to mrzut…

    #318232
    hatto
    Účastník (Participant)

    mne este ani raz ;)

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.