mbp 13

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69482
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    ahoj co hovorite na tento notebook je dobry? ma nejake chyby ako starsie (nvidia issue a podobne)? mal by som zaujem dost nad nim rozmyslam ale nehcem dat 1200 euro za nieco co sa bude prehrievat/odchadzat a podobne..

    ked tam dam windows 7 tak vsetko mi pojde ako ma aj grafika je plne podporovana? 320m alebo 330m koli hram a programom myslim..

    dik

    #211719
    w3q
    Účastník (Participant)

    kedže asi každý hw ktorý nieje od applu sa dodáva aj do normálnych pc, nevidím problém v kompatibilite.

    #211720
    mike
    Účastník (Participant)

    to co je za tema???

    Prides na Apple forum a cakas, ze niekto ti povie nieco zle na najlepsi notebook na svete??? :D
    predpokladam, ze hovoris o modeli 2,4 GHz, kedze uvadzas cenu 1200 eur – je to super notebook,
    ale ak ho chces kupit preto, aby si tam hodil Windows 7 a hrat na nom hry, tak bez urazky, asi nemas vsetkych pokope… :)

    neber to v zlom, ale na hry a win za 1200 eur pozeraj radsej nieco ine.. :)

    #211723
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    mike a ktory iny book ako apple je taky krasny a hlinikovy s multitouch a 10hod baterkou a magsafe? ;) tak vidis sam.. win 7 je uzasny system a na krasnom hw to bude radost robit :) obcas aj snow si pustim to je jasne

    #211725
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    to si kup radsej VAIO ak chces Win…

    #211726
    dubak
    Účastník (Participant)

    to je ako kupit si ferrari, vyhodit motor do kontajnera a dat tam motor z trabanta

    #211727
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    dubak ja tam nejdem dat amd duron procesor.. tak nechapem to s tym motorom..,,,

    vela softu je len pod win aj do prace co mam a proste sa bez neho nepohnem

    vaio ma full alu a multitouch a tak?

    #211730
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    no tak zrovna tym multitouch po windowsom si nie som isty ci to tam funguje…Sony asi aluminium nema ale zato ma ovela lepsiu podporu pre Win…zarucene ti bude vsetko fungovat vzdy…kdezto tu ta podpora windowsu nie je 100%..

    #211733
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    sony je skaredy ja chcem procko 13tku

    #211735
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    načo ti je multitouch pod widlami ?

    #211736
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    sa mi paci zoom a tak a mam aj mysku apple multi touch

    #211741
    w3q
    Účastník (Participant)

    len aby bolo jasné, o 10 hodinovej výdrži v reále môžeš len snívať, na windowse to bude dokonca ešte menej. Typujem to tak max na 5 hodín.

    #211742
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    inak aj sony vaio (má ho priatelka ) má tiež multi touch tracpad , vo štýle zoom ako na macu :)
    ale ak máš dosť peňazí tak choď do macu a dostaneš kus nádherne designovaného a spracovaného počítača ..

    #211752
    mike
    Účastník (Participant)

    multitouch ma aj priatelkin asus eee pc, co stal 300 eciek…
    bateria ti nevydrzi tolko pod windowsom – presne ako hovori w3q

    a inac mas recht, je krasny, je super spracovany, kvalitny a podobne, ale hodit tam ten “uzasny” windows, ako pises je totalna kravina…

    #211755
    dubak
    Účastník (Participant)

    neviem co si s tym motorom nepochopil
    ako je vo ferrari dolezity motor tak je v macbooku dolezity mac os x a nie nejake hardwarove parametre, ak ti ide o to frajerit sa pred ostatnymi aky mas super hardwarovy stroj tak to si nemusis kupovat apple lebo by si sa velmo nenachvalil, to si radsej kup za tych 1200 eur nejaky namakany stroj ktory vsak bohuzial bude mat win
    naozaj nechapem ludi co si kupia pocitac od apple a potom si tam naseru windows, pride mi to ako vyhodene peniaze si kupit apple len preto aby si tam mal svietiace jablko s peknym dizajnom a hlinikom ked na nom aj tak nemas to co tam byt ma
    osobne proti win nic nemam, vo vela veciach je lepsi nez mac ale to su pre mna naozaj len tie programy no aj napriek tomu ho nemam potrebu davat si ho na svoj macbook ani ako secondary OS

    #211756
    mike
    Účastník (Participant)

    amen

    #211771
    babo
    Účastník (Participant)

    kupovat si MBP a dat na to Win7 a pouzivat skoro vylucne to je sice zaujimavy pocin, ale preco nie. Samozrejme ale tam budu problemy aj ked sa WIn nainstaluje cez Bootcamp. Trebars treba hacknute drivre na Apple Magic mouse, aby fungovali aj gesta a podobne, origo v bootcampe to nepodporuju a potobny problem bude aj s multitouch trackpadom, aj vydrzou baterky.
    Pripadne sem tam nejaky hardware mozno nebude fungovat idelane, grafika byva obcas podtaktovana kvoli Bootcamp driveru na Win atd. atd. atd. Vacsina veci sa da riesit, ale straca sa tam ta krasa, ze vlozim instalacne DVD a uz sa absolutne o nic nestaram.

    #211778
    addamz
    Účastník (Participant)

    Vsimli ste si ze cim dalej tym viac komediantov sem chodi riesit svoj uzasny win na Apple HW? V davnejsom prispevku uz aj flame vznikol kvalitny ked sa tam win uzivatelia zacali hadat a argumentovat. BTW. co som cital tak win 7 vydrzi tak zhruba polku casu prace ako pri OS X. Proste OS X je sity namieru a preto ta vydrz. Mam taky pocit, ze ani ubuntu nebude na tom lepsie, ak nie horsie ako win. A preco ubuntu ved OS X je tiez Unix like, len je to jediny OS z rodiny ktory je naozaj dotiahnuty tam kam sa este ine OS nedostali.

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.