MBP 13 hrk :D

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MBP 13 hrk :D

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68116
    dubak
    Účastník (Participant)

    Zdravim chcem sa opytat ci sa to stava len mne a ci by mi vedel niekto poradit v com by mohol byt problem ze napriklad pozeram film a ked si chcem dat moj MBP do inej polohy nieco v nom tak hrkne a aj film mi vtedy sekne ako stava sa mi to stale ked s nim chcem nejak zmenit polohu ale vsimol som si ze pri filme mi to potom aj tak sekne obraz tak preto sa chcem spytat ci jeto bezna chyba alebo mam dnuka daco pouvolnene alebo co fakt neviem do hardwaru celkovo sa nevyznam

    #199421
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Nebude to tým, že pohnesš bookom teda aj mechanikou a tak ? inak to rob aj mne, asi každemu (MBW Unibody)

    #199422
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    pokial sa nemylim tak macbook ma v sebe senzory ktore pri pohybe bookom odparkuju hlavicky disku aby sa disk neposkodil a preto sekne aj ten film

    #199427
    dubak
    Účastník (Participant)

    lepsi nazvo ma nenapadol :D
    no a myslim ze s mechanikou t nema nic kedze disk mam vlozeny v nej fakt malokedy skor asi to co vravi madarazsko len ma teda zaujimalo ci je to chyba u kazdeho alebo ja mam daco uvolnene alebo co

    #199434
    peto01
    Účastník (Participant)

    no to čo hovoriš s tym filmom sa stalo mne len raz a to aj vtedy ked som reskejšie pohol s macom. inak sa mi častejšie stáva že ked hýbem s displejom tak z toho plastu vychádza také nepríjemne jemné praskanie.

    #199435
    dubak
    Účastník (Participant)

    s displejom mi nerobi nic a mas tiez Macbook Pro?

    #199439
    peto01
    Účastník (Participant)

    jj, mbp 13 2,26ghz.. ale to skor ten zvuk ide z toho čierneho plastu pri pohybe displeja

    #199443
    dubak
    Účastník (Participant)

    tak to mas ten co ja neviem tenproblem som zase ja nezaznamenal aj tka najvacsi problem co mi mbp robi je ten ze ked ho mam trebars na kolenach a len tak surfujem po nete tak zachvilu mam pocit ze mam na kolenach nejaky rozpaleny mini sporak s vysvietenym jablkom ale mozno to mam tak len ja neviem

    #199446
    wlamik
    Účastník (Participant)

    ten disk to je nic, to je ochrana pred otrasmi, pred vymenou sa to stavalo aj mne. Co sa tyka toho displeja tak to je chyba – je to posunutie displeja (celkom casty rpbolem u MBP 13″) takze s tym chod do servisu, mali by ti displej vymenit

    #199475
    iFiko
    Účastník (Participant)

    no ked hrknes s mbp tak hrknes aj s hdd a to ze ti sekne film je normalne ;) hrk hrk :D

    #199635
    dubak
    Účastník (Participant)

    tak fajn vdaka chcel som sa pre istotu spytat

    #199638
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Nejaka blbost ne, ja mam WhiteBook 2006 a kdyz koukam na film a strcim do nej tak se nic nedeje, neverim ze MacBook Pro je takova mrdka ze se lekne pri pohnutim s nim… WhiteBook ma taky senzory na HDD. Ja bych sel reklamovat.

    #199640
    raul
    Moderátor

    dubak: len to zhrniem – to zaseknutie nie je chyba ale prave vyhoda – chrani pred trvalym poskodenim hdd… Ano, takmer kazdy mac je ako maly radiatorik – ale to treba brat z toho hladiska, ze hlinnik dobre odvadza do oklia teplo a teda sa to nevari vo vnutri…

    #199655
    wlamik
    Účastník (Participant)

    raul a ma pravdu a ked si este zoberies ze tvoja teplota je tak 36 stupňov, tak to určite MB nepomaha aje to rozdiel ako ked je napriklad polozeny na stole. A ina tým co im praska klb- chodte s tym do servisu, je to chyba, ktora sa opravuje vymenou displeja

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.