Magic mouse

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Magic mouse

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #179272
    max7323
    Účastník (Participant)

    2 mmhardky – ti hnusni amici maju aj tu dph len cca 7% vs. nasich 19% ..;-). Neboj nie je ani v USA este , ale za dva dni by uz mali byt v apple storoch aspon tam

    #179290
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Tak si najdite kamarata, ktoremu sa vrati dph :)

    #179300
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    neboj od noveho roka pojde DPH este vyssie :)

    #179664
    benko
    Účastník (Participant)

    Dnes som si ju vyskusal v apple store, aj s novym iMacom 27′.

    Magic mouse je na prvy pohlad moc mala, ale pri pouzivani mi to nevadilo. Stlacat rovnu plochu, bez akehokolvek kliknutia, je zo zaciatku zvlastny pocit, ale funguje to uplne skvele – ziadne chyby – reaguje presne ako som cakal. Skrolovanie s magic mouse je uzasne, funguje podobne ako na iPhone – s postupnym spomalovanim skrolovania.

    Jediny problem je ze mysku si dam az pod stromcek (nech ma syn radost ze som aj ja dostal nieco poriadne). Najradsej by som ju pouzival uz teraz.

    Co sa tyka iMac 27′ quad core, tak to je najuzasnejsi pocitac aky som doteraz videl.

    #179681
    peto01
    Účastník (Participant)

    to max: ale ti hnusni amici nemaju socialnu vladu ktora mysli na ludi na rozdiel od nasho laskaveho premiera.

    #179684
    ygy
    Účastník (Participant)

    nie to nieje pravda to amici nam to tu posielaju tak draho lebo vsetky slovenske a ceske obchody ktore predavaju maci tak to predavaju iba s 3 percentnou prirazkou co je naozaj minumum takze koniec koncou mozme byt radi ze tam ta prirazka nieje vacsia …

    #179757
    Rasti
    Účastník (Participant)

    Ja mam len dotaz ohladne tej Magic Mouse. Je moznost nastavit aj tretie tlacidlo? Lebo ma zakladny Clik, potom ma Two Button click, ale niektore programy vyuzivaju aj treti click ktory je v scrollovani u mysiek. Ja len ci sa oplati ked ma vsetko to co touchpad…

    #179852
    Anonymný
    Neaktívny

    treti klik vraj nema.

    #179860
    Anonymný
    Neaktívny

    inak som ju dneska skusal, je to trochu ine ovladanie ako klasicka mys ale myslim ze sa na nu bude dat velmi rychlo zvyknut. ak ju budem mat, bude mi chybat akurat ten “klik kolieskom”. inak aj dobre sedi v ruke napriek jej plochosti a reaguje dobre.

    #193735
    pepa007
    Účastník (Participant)

    tak po pár týdnech používání musím říct, že jsem s magic mouse mimořádně spokojen. vlastně už si nedovedu představit práci s mechanickou kuličkou :-)

    jediná nevýhoda je občasný nezastavení scrollování v Illustratoru – ale za to můžou spíš ti idioti v Adobe, protože v ostatních aplikacích, včetně Photoshopu, Fireworks a InDesignu to nedělá.

    #194882
    Wicked
    Účastník (Participant)

    Ja mam problem, ze pri pohybe kurzoru s magic mouse mi kurzor neuveritelne trha, co ma privadza do sialenstva. Neviem cim to je a neviem ako to mam odstranit, ma niekto takyto isty problem? Ked presuvam nejaky subor na ine miesto a mam ho oznaceny, tak ho nepresuniem bez trhania. co mi dost nevyhovuje a som rozhodnuty hodit Magic mouse do kosa, alebo von oknom. a jeden z dalsich problemov je, ze sa mys po vypnuti tlacidom na nej a znovu zapnutim neconectne k pocitacu. musim pouzit moju staru mighty mouse a manualne ju pripojit cez bluetooth znovu k pocitacu aby reagovala. uz mam vytrahane skoro vstky vlasy a rozmyslam, ze si kupim za 20€ nejaku microsoft mys, ktora je kablova a funguje bez problemov na kazdom povrchu. Prosim poradte mi, lebo nerad by som skaredil svoj mac nejakou inou mysou ako od applu. Dakujem.

    iMac, MacOSX Snow Leopard, Better touch tool

    #194895
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    – na to trhanie by som asi skusil odinstalovat better touch tool
    – co sa tyka automatickeho pripojenia – nestaci len zapnut mys ale musis aspon raz kliknut. po par sekundach sa pripoji (tak isto fungovala aj mihgty mouse wireless).

    #194904
    pepa007
    Účastník (Participant)

    Wicked – nemáš nějakej vadnej kus? Mně tohle vůbec nedělá. Pohyb je naprosto plynulej.

    Teď jsem ji zkusil vypnout a zapnout a po kliknutí do 2 sekund naváže spojení.

    #194905
    babo
    Účastník (Participant)

    inak ja pevne verim, ze v 10.6.3 budu poriadne drviers pre Magic Mouse uz od Apple.

    1. nastavit vlastne gesta by sa hodilo
    2. Mys nema zle DPI, ale driver funguje divne, takze to ide ako Might Mouse, cize clovek relativne dost hybe rukou pri rozlisku 1900×1200
    3. S Better Touch Tool a podobne predsa len sem tam maju ludia problemy, co bude aj tento pripad, preto sa mi ho nechce zatial instalovat

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.