MacWorld 2008

Domov Diskusné Fóra Ostatné MacWorld 2008

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #116728
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Už sa na to nemôžem pozerať.

    Jalko: Už prvý Nemov post na druhej strane tejto témy bol presný a logický – spomínal titulky v iPhone a iPod Touch. Ty si odpovedal iba na jednu polovicu – iPhone. On ale spomenul aj Touch. Aj keby bol Nemo sarkastický a nepríjemný, má úplnú pravdu, pretože Ty sa tu asi hráš na hlúpeho. iPod Touch si tu môžeš kúpiť na každom kroku, takže neviem, aký máš dôvod vyskakovať.

    Ak ešte niečo podobné napíšeš, mažem to, pretože Tvoja argumentácia je irelevantná vzhľadom k Nemovmu pôvodnému príspevku a jeho súčasnému názoru. S posledným slovom si skončil.

    #116729
    nemo
    Účastník (Participant)

    Jalko: Precti si celou debatu od meho prvniho prispevku s titulky.

    To, ze TOBE je informace k hovnu, neznamena, ze nikoho jineho nezajima. Prvni, kdo zacal mluvit neco o poctech prodanych vyrobku, jsi byl ty.

    Takze zase: Kdyz te ma informace nezajima, nekomentuj ji.

    #116730
    Jalko
    Účastník (Participant)

    co je na tom zle, ze som odpovedal len na jednu cast ? reagoval som, noa ? to ze je neprijemny nema nic spolocne s tym, ci ma pravdu, ale skor s tym, aky je charakter :) inak kludne to zmas, cenzura vladne svetu :)

    #116732
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Jalko, Ty si ale reagoval na niečo, čo bolo vytrhnuté z kontextu. To je akoby bola veta:”Počítače Apple nebudú predajné nikde, okrem USA.”, a ja by som si z toho vybral: no fajn, počítače Apple nebudú predajné nikde, to je super…

    #116736
    dzankou
    Účastník (Participant)

    sklamanie

    #116763
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    MLN na Tvojom mieste by som to neriešil ale zmazal.. komu sa toto má chcieť čítať? :(

    #116772
    nemo
    Účastník (Participant)

    Smazat.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.