MacHeist

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #180427
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    http://www.macheist.com/
    ludia viete o tomto ?

    #180433
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    Za mňa môžem povedať že ja viem :)

    #180440
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    a skusal si to tinygrab? lebo tam pise ze licencia bude onedlho k stiahnutiu, ze sa nemame obavat. ale tam sa treba aj registrovat na tej tinygrab stranke ? lebo na macheist sa treba registrovat, to chapem, ale ci sa mam registrovat aj na tinygrab stranke ..hm ? neviete niekto ?

    #180441
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    S tým ti neporadím, osobne som ešte nesťahoval, počkám ešte pár dní kým sa hádam odomkne aj ten Mariner Write nech to mám všetko pokope.

    #180442
    2.0swan
    Účastník (Participant)
    #180445
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    aha. cize az kym si to sitahne 500 000 ludi, tak az potom budu tie apps zadarmo ? hm.

    #180454
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    Nie. Pokiaľ ja viem tak len tá posledná mariner Write. Aj ten zobáčik z tej bubliny tam smeruje len na tú app.

    #180472
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    myslim, ze je to dost jasne napisane:
    V případě nanoBundle je k dispozici šest aplikací, které získáme zdarma, když si tento balík v následujících šesti dnech stáhnel alespoň půl milionu uživatelů.

    SupraKonduktor, tak neviem ako si si to domyslel. ze len ta posledna. co to mali napisat ku kazdej jednej zvlast?…

    #180478
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    AD1: 2.0swan a to máš priamo z MacHeist stránky tú citáciu, alebo len preložený dohad z iného zdroja. Lebo keď sa bavíme o MacHeist tak je pre mňa smerodajné čo sa píše na MacHesit webe a nie čo povie niekto iný.

    AD2: Okrem toho, skús si prečítať aj komentáre pod tým zdrojom, odkiaľ si čerpal. Tiež to tam niekto správne poznamenal.

    AD3: Tvoje uvažovanie postráda logiku. Podľa logického uvažovania, čo si napísal ty vyplýva, že tie aplikácie dostaneš zadarmo (teda full verzie so serial numbers), ale podmienka je že si ten nanobundle musí stiahnuť min. 500.000 ľudí. Až vtedy by si ich mal mať teoreticky zadarmo, to znamená až keď to stiahne 500.000 ľudí, až vtedy ti pošlú serial numbers (t.j. budeš mať zadarmo 6 full apps). Avšak ako iste vieš, serial numbers posielajú už istý čas po stiahnutí. Teda to postráda logiku, nie? Lebo už mám tie apps zadarmo (so serial numbers) skôr ako ich stiahlo tých tebou spomínaných 500.000 ľudí, avšak oni píšu že ich dostaneš až po stiahnutí 500.000 ľudí (podľa tvojho vyjadrenia). Čiže zdravá logika nepustí a z toho vyplýva, že tých 500.000 stiahnutí nie je fixovaných na celý bundle, ale len na poslednú aplikáciu.

    AD4: Ako som už spomenul, na MacHeist stránke je pri tom popise v bubline, zobáčik otočený na Mariner Write, nie však na ostatné Apps. Viď. http://tinyurl.com/nanobundle Nie, nemusia to písať pre každú App ako si poznamenal, ale z používania internetových zdrojov si si mohol všimnúť, že tam kde sa použiva ten zobáčik, popisok vždy smeruje na konkrétnu oblasť, a nie je to určené paušálne. Ak by to malo byť unlocknuté všetko po 500.000 stiahnutí, tak by to napísali nad tie aplikácie, alebo pod ne, alebo skrátka ako nadpis ale nie malými písmenkami do bubliny, ktorej zobáčik smeruje na jednu aplikáciu.

    AD5: Skús sa pozrieť sem, a prečítaj si poslednú vetu v článku. http://www.macrumors.com/2009/11/05/macheist-nanobundle-offers-6-mac-apps-for-free/

    AD6: Neviem či vieš po anglicky alebo nie. Na tom MacHeist.com v tej bubline sa ešte pár hodín donedávna písalo citujem: “Unlocked for everyone when we reach 500,000 participants!” Neviem či vieš, čo znamená slovo unlocked.. Znamená to odomknutý, otvorený. A keďžě serial numbers dostávaš už hneď alebo do pár hodín (ako kto) od stiahnutia, už to máš unlocked. To búra tvoje tvrdenie že to je unlocked až po stiahnutí 500.000 ľudí.

    AD7: Posledný môj bod. MacHeist už upravil ten text v tej bubline, aby to už mohli pochopiť aj tí menej chápaví. Teraz sa tam už píše, citujem: “Mariner Write will be unlocked for everyone when we reach 500,000 participants!” Myslím že dosť jasne zrozumiteľné už pre všetkých, a toto je už myslím presvedčivý dôkaz, že som mal pravdu. http://www.macheist.com/

    Ako teda môžeš vidieť z mojej komplexnej analýzy, skôr ako si len dačo zle preložené prečítam a potom začnem druhých ľudí osočovať že si domýšľajú, ja si veci dopredu najskôr overujem a nad nimi aj rozmýšľam a snažím sa aj pochopiť podstatu o čom vlastne rozmýšľam. Práve preto radšej navštívim originál stránku, kde mám info z prvej ruky, príp. iné seriózne zahraničné weby, než sa spoliehať na zlé preklady na česko-slovenských portáloch a potom šíriť dezinformácie, skôr než sa nad danou vecou komplexne zamyslím a logicky nad ňou pouvažujem.

    Pekný deň.

    EDIT: Opravený preklep zamknutý na odomknutý.

    #180479
    monicqa
    Účastník (Participant)

    pokial viem tak “unlocked” znamena odomknuty :)

    #180482
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    .

    #180484
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Useri pokoj, ak nieco nie je jasne treba sa spytat, nie je hamba ak niecomu nerozumieme.
    SupraKonduktor- diky za doplnujuce informacie pre ostatnych. :)
    Ak sa vam este nezobrazili serial keys, netreba byt panike, cochvila bude vsetko poriadku.
    Stalo sa to kvoli asi mnoho kliknuti naraz.Mne uz zobrazuje serials tych 5 app. (nateraz)
    Myslim si, ze aj ta posledna app. bude odomknuta, ak ked to zatial tak nevyzera.

    #180491
    raul
    Moderátor

    si talent :D

    #180499
    2.0swan
    Účastník (Participant)

    moja chyba, ja som to necital z MacHeist, len som nakopcil co bolo na superapple

    #242754
    swarley
    Účastník (Participant)

    ak ste vlastnikmi nanobundle 2, vas klient Twitter moze mat tajne funkcie :)
    http://www.ohryzok.sk/clenovia-macheist-maju-pristup-k-tajnym-funkciam-twitteru/

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.