MacHeist

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65394
    Milu8
    Účastník (Participant)

    A je tu opat.
    Zacina o 5 dni.Tu najdete coutdown widget – http://macheist.imfrogmedia.com/
    Na zaciatok je tu sanca ziskat daisydisk zdarma.
    Update!
    http://www.macheist.com/
    6 aplikacii zdarma,tak sa registrujte a stahujte :)
    TinyGrab & Mariner White su pre mna zaujimave aplikacie.

    #179781
    stn001
    Účastník (Participant)

    Dnes sa mi vďaka daisydisku podarilo uvoľniť 57GB. A to sa pri 128GB SSD disku naozaj cení, paráda!

    #179788
    monicqa
    Účastník (Participant)

    fiha, a ako to pracuje ten program?

    #179793
    milanok
    Účastník (Participant)

    mozem potvrdit daisydisk vypomohol aj mne :)

    #179812
    raul
    Moderátor

    daisydisk pouzivam od nepamati, je to super…

    #179813
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    V cem vam to pomuze? Snad vite co mate na disku ne? Nereknu kdybyste meli 10TB disk, ale tech par desitek giga….

    #179822
    stn001
    Účastník (Participant)

    Aj ja som si myslel, že viem, čo na disku mám a čo nemám… :-)

    #179823
    monicqa
    Účastník (Participant)

    hmm je to fakt fajn program. nehovorim ze nejaky extra super mega spica, ale paci sa mi svojou jednoduchostou. v podstate ti len ukaze, co kolko miesta zabera. ja som napriklad zistila ze mi kopec miesta zabera crossover, ktory som raz skusobne nainstalovala, a odvtedy som ho pouzila 2x. takze isiel papa :)

    #179824
    raul
    Moderátor

    vojtin: daisydisk som zacal pouzivat prave na 5TB “pole” (nie je to 10tb) a pomoze to dost. Zvykol som si az na tolko, ze to pouzivam aj na 320gb diskoch, teda napr aj v macbooku. Ale je rpavda, ze to nie je vec, ktoru vyuzijes kazdy den. Max tak 2x za rok…

    #179884
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    asi by som nemal (pre zachovanie hry) ale ak to niekomu nedoslo (151.7,174.4)

    #179892
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Hurfo: tyhle cisla jsem nasel na foru macheist ale jak k tomu kdo prisel to nevim…

    #179898
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Podle mne je vypustili primo lidi z MacHeist, protoze klikanim na tlactika se tyhle souradnice zadat nedaji. Aspon mne to neslo. Je to proste lakaci kampan. Vsichni dostanou zadarmo jednu vec a zbytek si kupte ;)

    Jinak dalsi zajimavy vyprodej uz bezi na http://www.themacsale.com/
    Pokud chcete usetrit jeste dalsich 5% z ceny, kupte balik tady:
    http://www.maczot.com/

    Skoda jen ze ten crossover neni normalni verze. Bral bych hned. Takhle si marne hledam duvod, co by mne v rom baliku zaujalo?

    #179900
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Bohuze ty baliky jsou naprd, vsechno co jsem chtel mam z prvniho, nebo druhyho a uz se asi nachytat nenecham. Nejvic se mi libi jak pisou ze ten program stoji normalne treba 99….

    #179906
    krtko.
    Účastník (Participant)

    Na vrchu stranky je taky rychlo sa pohybujuci text, ktory si staci niekam skopirovat a precitat :)

    #179928
    pepa007
    Účastník (Participant)

    ty souřadnice se šíří lavinovitě na twitteru. když je tam zadáte, tak pak máte možnost rovnou je tweetnout dál.

    #179943
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Parada akurat mi zajtra koncila trial verzia…tak uz mam zadarmo :) Inak skvely softik…tiez mi pomohol uvolnit nejake tie GB…

    #179949
    pepa007
    Účastník (Participant)

    ten soft teda není žádnej zázrak. prostě jen ukáže “koláč” kolik kterej soubor a která složka zabírá místa, ale jinak nic. přitom by stačila jediná drobnost – aby šly soubory a foldery mazat přímo z ní a koláč se automaticky přepočítal.

    #179968
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Zazrak to nie je ale pomoze poukazat na “problemove” miesta velmi prehladnym a efektnym sposobom. Akurat keby pridali to co spominas by to uz bolo “dokonale”..

    #179972
    bawy
    Moderátor

    Tak potom sa dokonalosť volá Whatsize… :) tiez darček z jednej akcie..

    #179981
    pepa007
    Účastník (Participant)

    whatsize mám :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.