MacBook White

Domov Diskusné Fóra Ostatné MacBook White

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #411327
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja som tú cenu písal s upgrade-om -_-

    #411328
    ????
    Účastník (Participant)

    ale to nemusi urobit hned, ked na to nema, to sa snazim povedat. ked chce nieco hned, tak radsej padika doplatit a kupit nieco co bude pouzitelne dlhsie. a ked budu dalsie chechtaky, tak si doplni pamat a disk

    ci zle?

    #411330
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ano ano správne, prípadne ísť za babkou, vyžobrať 100vku a dokúpiť aj upgrady –> doslova zavodou

    #411333
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Ja osobne by som radšej pracoval na Toshibe s Windowsom XP ako pýtať peniaze od babky …

    #411337
    ????
    Účastník (Participant)

    asi tak …

    #411338
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nikdy som nepýtal od babky, tak neviem aké to je :-D, ale viem, že niektorí to robia… tak ma to len napadlo.

    už som radšej ticho.

    #411339
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Možno si nepýtal :D ale z komentáru to vyznelo tak ako keby Ti babka na zapískanie kúpila MacBook Pro, iPad, iPhone aj všetko o čo si povieš :P

    #411340
    ????
    Účastník (Participant)

    kazdy vtipek je zalozeny na troche pravdy ;-)

    #411341
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    môže byť, nemusí byť tá vyžobraná suma od babky zrovna až stovka, ale blížia sa Vianoce (za 2 mesiace) a istý birmovaný komunista bude rozdávať vianočný dôchodok či jak sa to volá :-)

    #411342
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Osobne nevidím až taký rozdiel medzi Pro a White ak sú z rovnakého roku. Okrem podsvietenia a materiálu. Ale môžem povedať že mne White stačí a to tam nemám SSD iba 8Gb ram. Ale zase používam Windows.

    #411343
    ????
    Účastník (Participant)

    Lukas ty by si tiez mal byt tisko :-P

    niekto sa chce poradit ohladom notebooku v cene cca 300eur a docka sa vpodstate vysmechu. nie kazdemu kupia rodicia drahy (ano, drahy) pocitac, niekto si na to musi napriklad zarobit na brigadach a tam aj desiatky eur hraju rolu.

    #411344
    nickolo
    Účastník (Participant)

    Nemám v pláne ísť pýtať od babky a ani od rodičov :D Veď to rovno môžem zahrať psie oči, veľmi dlho prosiť a možno by bolo aj niečo novšie :D

    Ale ide to na mňa, preto taký nízky rozpočet… No a ako tak pozerám, tak asi fakt ten Pro, čo? Možno že keď už budem pri kúpe, tak ani nejaký rozumný White nenájdem, veď teraz som našiel len 2 také normálne.
    Vyzerá to teda fakt na ten Pro 2009-2010.

    #411345
    Gren093
    Účastník (Participant)

    S26492628: Problem by nebol az tak v cene ako v zarobkoch. Najsmutnejsie je to, ze ludia co pracuju rovnako alebo este dokonca aj menej si na zapade mozu dovolit o dost viac ako my, co niekedy makame este viac. + V poslednej dobe som zacal silne pochybovat o kvalite Apple vyrobkov co sa sem na SK dovazaju.

    #411358
    ????
    Účastník (Participant)

    Gren: u nas je obrovsky rozptyl zarobkov. minimalna mzda je tusim necelych 400eur a nie je problem najst cloveka, ktory zaraba 10-20nasobok. ten rozptyl a tie rozdiely su problem, preco niektori ludia obracaju kazde euro predtym ako ho pouziju a ini nevidia rozdiel stoviek eur

    co sa tyka kvality, sam som si spravil nazor, ked som imac za skoro 2000eur posielal uz dvakrat do servisu. naopak macbook kupovany vo svajciarsku funguje bez problemu. mohol som mat stastie/nestastie na kus .. ale ktovie

    #411415
    iTuxx
    Moderátor

    s Grenom suhlasim ohladom kvality vyrobkov. Ja som za ten Pro 2009. Ak tam das SSD a 8GB RAM, tak je z toho fakt vyborny pocitac. Pre zaciatok urcite postaci. A tie peniaze su urcite lepsia investicia ako do plastoveho Asusu alebo Aceru.

    JFK: ty sa tu neohanaj tym ze si student. Neni student ako student. Ty si davno zahojeny, lahko sa ti hovori ze to je zla investicia. To ako keby som povedal ze kupovat 14 rocne auto je zla investicia lebo si vela vypyta a radsej by si mal kupit 5 rocne a mladsie. To je hadam kazdemu jasne, len ked nie su financie, tak na ine ako 14 rocne nie je.

    #411416
    ????
    Účastník (Participant)

    iTuxx: toto treba riadne rozsirit, tuto spravu o kvalite! mam macbook so svajciarskou klavesnicou, mohol by som ho predat o dost lepsie, ako ten so slovenskou! :)

    #411442
    nickolo
    Účastník (Participant)

    iTuxx: Mal som jeden Asus asi 5 rokov, ešte s Win 7. Bol to fakt dobrý ntb, žiadne problémy, nikdy v servise. Ale stále to malo ten Windows. A keď som skúsil neskôr MAC, a potom pár dní robil len na ňom, tak to bol úplný rozdiel. Preto už teraz pozerám iba po tých Macoch.
    Rozmýšľal som aj nad iMacom alebo Mac Mini. Ale pôjdem predsa len do toho MB Pro, neskôr buď dokúpim SSD alebo ho predám a už kúpim novší.

    Edit: A čo ešte tak MacBook Air Late 2008-2009-2010?

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.