MacBook Pro 2008 vsetko mu dlho trva

Domov Diskusné Fóra Ostatné MacBook Pro 2008 vsetko mu dlho trva

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #270649
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    BoroMedico: najviac by nam pomohlo, keby si spustil Activity Monitor (zadaj do Spotlight alebo Applications > Utilities) a sledoval by si v zalozke CPU procesy, ktore najviac vytazuju pocitac v danej chvili, ked sa ti to zda pomale. Vhodne je kliknut na stlpec %CPU v zozname beziacich procesov, tak sa ti zotriedia podla narocnosti.

    Daj vediet nazov procesu (procesov), ktore robia paseku a maju stale velke vytazenie (nad 10 % konstatne).

    Sledujes toto spomalenie pravidelne v URCITY cas (povedzme okolo desiatej rano apod.), po spusteni nejakej aplikacie alebo je to uplne nahodne?

    #270844
    Tartarus
    Účastník (Participant)

    boromedico – neviem ako ty ale u mňa sa to po update na 10.6.8 nejako umúdrilo (dúfam že to nezkríknem) ale zatial bez problémov, a to mu posledných 20 hodín dávam dosť zabrať…

    #270845
    BoroMedico
    Účastník (Participant)

    Vdaka za rady, spustil som program Onyx a precistil system od cache, je to teraz lepsie – o nieco. Ale sledujem aj to CPU, zatial vyraznejsie spomalenie nebolo, ale ked bude tak vas budem informovat.

    #270846
    BoroMedico
    Účastník (Participant)

    10.6.8 som este neupdatol, uvidim, ci aj to pomoze.

    #271031
    Tartarus
    Účastník (Participant)

    tretí deň po update a zatial stále nič :) žiadne zamŕzanie obrazu, pri otváraní nového tabu v safari bezproblémov…

    #271733
    Tartarus
    Účastník (Participant)

    BoroMedico – ak si ešte stále neupdatol, odporúčam… ja som bol pred updatom v štádiu rozhodovania že úplne opustím apple platformu, a to si ešte spomínam na 10.3/Panther… chápem že mám už starší stroj (macbookpro 3,1) ale nekonečne ma rozčulovalo to zamŕzanie obrazu, a hlavne spontánne odhlasovanie. Po update na 10.6.8 je zrazu všetko tak ako má byť…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.