Macbook Pro 13″ – ř namiesto ť

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Macbook Pro 13″ – ř namiesto ť

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69113
    Kredatus
    Účastník (Participant)

    Zdravim, už davnejšie som si kupil Macbook Pro 13″, ale až včera som si všimol, že mam na klavesnici niečo nezvyčajne… Totiž na klavese 5 mam namiesto slovenskeho ť česke ř ! Ako je to možne ?! Je to dôvod na reklamaciu ? Dakujem

    http://img404.imageshack.us/i/beznzvuoa.jpg/

    #208017
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravicko, tiez mam na klavese 5 česke ř ,doteraz som si to nevsimol, je mi to ale uplne jedno, zrejme to nie je na reklamaciu…

    #208018
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 Kredatus – kludne skus :-) ak si to kupoval v nejakom rozumnom obchode, snad ti to vymenia aj na mieste, ak nie, rataj s tyzdnom dvomi bez Macbooku, kvoli jednej klavese :-)

    #208019
    w3q
    Účastník (Participant)

    Ja mám síce HP, ale je tam aj to ř aj ť :D Ale snáď nechceš reklamovať PC kvôli úplne nedôležitému tlačidlu :D

    #208023
    wlamik
    Účastník (Participant)

    tiez to tak mam, MBP 13″, neviem preco ale maju to vsetky MBP 13 :), nejak mi to nevadi

    #208026
    R
    Účastník (Participant)

    No a ja som si myslel že mám nejakú vzácnu edíciu s chybou :)

    #208031
    addamz
    Účastník (Participant)

    Tak ale zas moj nazor je, ze ked je predavany s popisom slovenska klavesnica tak by tam malo byt vsetko SK. Ako vadit by mi to asi moc nevadilo, ale aj tak. Teoreticky ak mal v popise SK lokalizacia podla mna to je reklamovatelne, ale ci to za to stoji neviem.

    #208037
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ja mám mbp 15 a som na tom rovnako alee doteraz som si to nevšimol :D

    #208038
    wlamik
    Účastník (Participant)

    mna by skôr zaujímalo, prečo to tak je :)

    #208039
    petiar
    Účastník (Participant)

    To “ř” som si všimol aj ja, vlastne ihneď, ale nevadí mi to – zmieril som sa s tým že na Slovensku sa predávajú Macy s českými popiskami. Lenže keď som sa vlastne až teraz nad tým zamyslel, tak to nie sú české popisky, ináč by som mal “ů” miesto “ô”. Zaujímavé… :-) Asi im došli “ť”. :-)

    #208040
    addamz
    Účastník (Participant)

    Alebo sa im to zdalo rovnake, kedze mackene nemaju amici ani cinania tak tam buchli co sa im podobalo a je.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.