Macbook Air 2013 WiFi connection problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Macbook Air 2013 WiFi connection problem

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98223
    tamar
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    prosím vás, dnes som si zadovážil novučičký Macbook Air 11 inch a bol som z neho ohromený. Hneď som nainštaloval aktualizácie a programy, potom som ale odišiel z intráku domov a mal som po radosti. Keď som sa pokúsil pripojiť na WiFi, v lajstri všetkých sietí som našiel svoju a po kliknutí na ňu sa namiesto pripojenia videl ako keby padnutie wifi na macbooku… odvtedy nefungovala žiadna a musel som resetovať nastavenie wifi v macbooku a reštartovať… znovu dokola… som schopný sa pripojiť všade, ale domáca sieť ako keby vždy spôsobila padnutie wifi na macbooku. Nikdy som s pripojením na domácu wifi nemal problém a to som už vystriedal iphone, ipod touch, niekolko generacii androidov i windowsovych počitačov. Prosím pomôžte mi to vyriešiť, lebo zošediviem z toho, že na stroji za 1000 e a je klasifikovaný ako cloudový mi nejde domáca wifi …

    #375134
    tamar
    Účastník (Participant)

    jedná sa o router MSI, je možné, že nejaké nastavenie to spôsobuje? :) ďakujem

    #375149
    Lixx
    Účastník (Participant)

    Bezny problem. Ja ho mam uz od 2008 :-(.
    V routery si nastav vo wifi nastaveniach region na United States a kanal si daj na 11.
    A modli sa aby si niekde kde vazne potrebujes wifi nenasla taky router v okoli – tam uz nastavenia nezmenis.

    #375150
    Fefus
    Účastník (Participant)

    tamar,ak si to este nevyriesil, tak skus napisat model routera, problem moze byt hlavne tam…

    #375488
    tamar
    Účastník (Participant)

    ďakujem za ochotu, problém som vyriešil podla Lixx, takže môžte lock.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.