MacBook Air.

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook Air.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65265
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    Ako sú riešené ukryté porty na MacBooku Air? Výklopné dvierka sú ozaj výklopné, alebo je to na princípe zatlačenia?

    #178943
    gidy
    Účastník (Participant)

    vyklopne

    #178960
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    Sú polohy zatvorené i otvorené nejako zaistené, alebo sú navoľno?

    #178964
    yacomo
    Účastník (Participant)

    na otvorenie a zatvorenie potrebujes vynalozit malu silu, teda samovolne sa ti neotvori

    #178969
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    A nevytvorí sa časom vôľa v uzavretej/otvorenej polohe? Neviete niekto aký je tam mechanizmus zaaretovania?

    #178975
    yacomo
    Účastník (Participant)

    no podla mna urcite nie, je tam nejaky zaklapny mechanizmus a kde primarna poloha je zatovrena. Na vyklopenie potrebujes silu a na zatvorenie to staci len jemne potlacit a zaklopi sa to. Uricte by som sa nebal samovolneho vyklapania. Ako sa na to pozeram, tak vyzera to velmi dobre spracovane.

    #178979
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za reakcie.

    #178997
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    Kupoval niekto v poslednom čase MacBook Air (later 2009)? Je tam štandartne Mac OS Snow Leopard 10.6.0 alebo 10.6.1?

    #178998
    gidy
    Účastník (Participant)

    a nie je to jedno? ak tam bude 10.6.0, tak sa ti stiahnu aktualizacie na 10.6.1

    #179009
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    Videl som označenia early 2009, mid 2009, later 2009, je to len obdobie zostavenia alebo je medzi nimi (myslím Macbooky Air) i hardwarový rozdiel?

    #179010
    ejka
    Účastník (Participant)

    to riesenie portov je uplne bez problemov, mam MBA uz 1,5 roka a pekne sa to vyklapa aj zaklapa, myslim ze je tam magnet. Skor by som pri kupe dalsieho MBair obavala pantov, vela ludi ma problemy s pantami, vyzera to na chybu vyrobcu, ktovie ci uz pri tych novych modeloch urobili nejaku napravu. MBair sa celkom slusne prehrieva pri trocha vyssej zatazi, a vadi mi zvuk reproduktora len z pravej strany.

    #179350
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    ejka: Vadí Ti len smer z ktorého zvuk ide, či to mono nestojí za veľa?

    #179357
    pt
    Účastník (Participant)

    MBA mal myslim iba jediny update a to zmeny grafiky X3100 na Geforce 9400, zvysil sa objem disku na 120 gb a 128 gb ssd a znizili sa ceny.
    MBA mam od jeho uvedenia na nas trh, uz my umrel disk a vymenil som ho za ssd disk(doporucujem). Dost sa pri pozerani videa prehierva, inak je to fajn masinka. MBA pouzivame ako druhy pocitac, takze veci ako horsi zvuk mi nevadi.

    #179358
    pt
    Účastník (Participant)

    pardon za to “mi”

    #179369
    yacomo
    Účastník (Participant)

    No ja som kupoval teraz minuly tyzden MBA, a mam tam 10.5.8. Dost ma to mrzi… Inak z toho zvuku som prekvapeny, na to ze je tak tenky tak je dost kvalitny. Inak zatial som velmi spokojny. Len jedina vec mi trosku vadi a to ze jedna gumenna nozicka je trosku vyssie. A ked ho mam na stole a pisem na nom, tak sa dost kyvoce. Bojim sa to nejak mechanicky ohybat…

    #179378
    auas*WQuVP
    Účastník (Participant)

    yacomo: Myslel som, že všetky počítače objednané po 28. 8. už majú byť dodané so Snow Leopardom
    10.6.

    #179380
    macblogger
    Účastník (Participant)

    zeby inzerat ???

    #179382
    Anonymný
    Neaktívny

    yacomo a urcite to je tou nozickou? mne sa uz na viacerych stoloch stalo ze sa mi moj MBP kyval, ale nebolo to nim, ale nejak vykrivenym stolom, ktory zdanlivo vyzeral byt rovny. no na vacsine stoloch stoji pekne rovno. to kyvanie som zazil konkretne na 2 stoloch.

    #179385
    yacomo
    Účastník (Participant)

    ->auas*WQuVP : no prave aj ja som si to myslel. Bolo to objednavane minuly tyzden cez apple.sk teda uz http://www.apcom.eu/sk/. Neviem preco je tam este leo a nie snow… Ale pocul som, ze sa da nejak spatne poziadat o snow.

    ->nuda7: no ja som v tychto veciach strasny, malickosti mi hrozne prekazaju… Som to skumal sprava, zlava na roznych stoloch, ktore su 99% rovne. Pritom mam aj unibody MB a ten sedi poslusne.

    #179423
    ejka
    Účastník (Participant)

    auas*WQuVP: zvuk je standardny, vadi mi len ta poloha reproduktora, skoda ze ho nedali skor do stredu, ako takto na kraj. Mimochodom, ked pracujes s klavesami pod ktorymi je, tak si ho este aj zakryvas..;) Pri pouziti sluchadiel je zvuk samozrejme stereo. Air je imidzovo vyborne konstruovany pocitac, ale zacina ma vytacat, bola som spokojnesia s klasickym macbookom, pri vacsej zatazi Air zlyhava.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.