MacBook 13″ a Infraport (POLAR)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook 13″ a Infraport (POLAR)

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54971
    Anonymný
    Neaktívny

    ahojte,
    mám dve také malé otázočky. V podstate zajtra by mi mal prísť vysnívany macbook a v podstate tam vobec nechcem davat windows len mam jeden problem a ten sa vola POLAR S625X, inymi slovami sportove hodinky z ktorych potrebujem prenasat udaje cez Irda do pocitaca. Kedze zatial ziadny klient pre Mac OS X neexistuje , aspon o nom neviem, musim tam dat aj ten win. no len otazak je ako aby mi fungoval infraport, tak reku ci mate niekto skusenost ci vam ide aj cez Paraller, Fusion, alebo BootCamp a ak hej (hocijaký infraport) ta aký konkrétne, Díky

    #109551
    Delfor
    Účastník (Participant)

    Ked sme uz pri tom…dal by sa ciste hypoteticky vyuzit ten prijimac na remote aj ako normalne infra? To ma tak napadlo ked sa to spomenulo.

    #132363
    titinius
    Účastník (Participant)

    rovnaka otazka,
    dedo ma staru nokiu 6070 a chce preniest fotky, nebude koli tomu kupovat kabel DC-42 za 1299,-
    a ma napadlo ze mam na MBA infra, len neviem ci funguje aj takto na mibily,,, ?
    mate to niekdo vyskusane ?

    #132366
    karci
    Účastník (Participant)

    a ked sme uz pri infra…

    Dnes sa mi podarilo s Nokiou N73 a s aplikaciou IrRemote http://irremote.psiloc.com/ nahradit Apple Remote k MB. Da sa s tym ovladat vsetko mozne (TV, DVD, klimatizacia…) a funguje to aj miesto Apple remote. Je to ale dost nepouzitelne, lebo infrak mobilu musi byt vzdialeny max 2 cm od infraku v MB, a aj to treba najst vhodnu polohu, ale funguje to. :)

    #132370
    bawy
    Moderátor

    Pre všetkých, tejto problematike som sa chvíľku dosť venoval..irda v MB,MBA,MBP sa NEDÁ použiť ako klasicky infraport…niečo na spôsob bluetooth v iphone…je tam, ale bohužiaľ sa nedá normálne použiť.

    #132371
    titinius
    Účastník (Participant)

    aha,
    no myslel som si

    karci:
    lol :D
    tak to je fasa dialkove na 2 cm :D aj ja mam n73 , teda v sufliku, teraz pouzivam iPhone.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.