macbook 12" vykon

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware macbook 12" vykon

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #460356
    Mitho
    Účastník (Participant)

    alchymister: ved sa hned nepaprc :-)

    Po precitani vsetkych komentarov, bez ohladu, vyberiem si tu podstatnu informaciu, co potrebujem, a tou je, ze: myslime si, ze Ti ten vykon vzhladom na Core M s pasivnym chladenim nebude postacovat a ak je sanca, ze tam daju Skylake, pockaj radsej na to.

    Btw, Macbook 12 je to najkrajsie, co Apple kedy vyrobil! Bez srandy!
    Pastva pre oci, prsty, … Skoda len toho vykonu :-(

    #460360
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ospravedlnujem sa za trochu strohy ton v mojich poslednych prispevkoch.
    pravdeopdobne tak aj asi spravim, pockam na Skylake, uvidim co z toho bude a ak budem mat stastie, tak bude pred planovanou marcovou mesacnou cestou doma.
    mohol by som ho mat z US, takze by cena mohla byt zaujimava.

    osobne, od uvedenia 12″ macbooka na trh az do tohoto pondelka som bol presvedceny ze 12″ macbook je uplne mimo. pred casom som zacal uvazovat o macbook air kvoli obcasnym cestam ci vyletom. no ked sa mi pred par dnami dostal na polhodinu do ruk 12″ macbook, tak som trochu zmenil nazor..

    #460393
    brco
    Účastník (Participant)

    Mam Macbook uz par mesiacov a pouzivam ho kvoli uzasnej mobilite a pretoze je to plnohodnotne Mac OS, a stale nie som zastancom toho, ze iOS to vie nahradit.

    Asi najnarocnejsie veci, co som robil bol strih videa vo FC, bolo to full hd. Vykon a celkovych chod aplikacie bol v pohode, plynule, ziadne sekanie a cakanie. Ale je to na hrane, co to dokaze normalne postrihat. Dolezite je, aj co pri FC pouzivas a ako strihas. Ja som vyuzival apple sablonu a do nej som vkladal sceny.

    Ak by boli otazky, kludne sem s nimi.

    Inak zajtra je v Alze zakladny model za vybornu cenu. Mam zakladnu konf.

    #460517
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ahoj Brco
    diky za odpoved, v ktoru som dufal.
    u mna ide o obcasny strih vo FC, vacsinou len HD rozlisenie, filtre, farebne korekcie, Full HD velmi ojedinele. takze som rad, ze ty s tymto skusenosti mas a ze to je v podstate celkok pouzitelne. parada.

    o cosi dolezitejsie su pre mna aplikacie CC – hlavne indesign a photoshop, sem tam ilustrator a acrobat. islo by o obcasnu pracu pocas pripadnej cesty /vo vlaku, v kempingu, v krcme… proste ked treba, tak zapnut macbook, rychlo pripravit banner alebo nejaky indesign, upravit foto, textove korektury, vyexportovat printove pdf, poslat klientovi ktory na to netrpezlivo caka..
    nevadilo by mi dlhsie cakat pri exporte, ukladani, renderovani… s tym ratam, ze to nebude ako na stolnom pocitaci, dolezite je, ze to ten macbook da. urcite to nema byt notebook na kazdodennu pracu, na tu mam macbook pro, externy display, tablet..
    vlial si do mna optimizmus, diky ti!
    este vsak pockam na ten novy procesor, ak to ma byt zaciatkom 2016, tak by to bolo pre mna idealne.

    uplne suhlasim, pridana hodnota 12″ macbooku je prave v jeho uzasnej mobilite + IPS obrazovke ako bonus– nic take som nemal zaital v rukach..

    #460522
    GiorgioApple
    Účastník (Participant)

    zdravim, aj mna by zaujimal ako zvlada macbook 12″.. budem to stale sledovat a potom sa rozhodnem ci to kupim. kvoli tohto najprenosnejsieho apple pocitaca :)

    #460564
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    trochu of topic, ak by si sa predsa len rozhodol, že chceš ísť do toho MacBooku. Ako spomínal Brco dnes je v Alze za super cenu. Ja som tam dnes kupoval MBP retina a zľavový kód na -15% je “SKMAC”, tak ak chceš môžeš ho skúsiť použiť aj z domu.

    #460566
    alchymister
    Účastník (Participant)

    shit, velke diky za info, to je velmi zaujimave.. aj by som do toho siel. problem je v tom, ze zijem v Prahe a “CZMAC” nie je platny kod..

    #460570
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Nieje lebo v Prahe v Alze otvárali Apple Shop x-mesiacov dozadu. Tento kód platí len dnes na Slovenskej Alze. Každopádne nemyslím si, že by to mal byť problém objednať na SK Alze a nechať si to poslať do Čiech. Príp. máš ešte skoro 8 hodín nájsť niekoho na Slovensku ku komu si to môžeš nechať poslať :D

    #460724
    alchymister
    Účastník (Participant)

    ahoj, tak po zvazovani pre a proti /15% je krasna zlava/ som sa nakoniec rozhodol predsa len pockat na model s novym procesorom. diky za vase postrehy a tipy, som rad, ze moja dalsia mobilna pracovna stanica bude prave 12″ macbook..

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.