Mac OS X Leopard 10.5.6 vonku!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Mac OS X Leopard 10.5.6 vonku!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60195
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Mac OS X Leopard 10.5.6 je vonku, píšte prípadné problémy, najviac ma zaujímajú majitelia nových aluminium MacBookov :)

    #140164
    fifuk
    Účastník (Participant)

    Mali by byt nejake problemy? ci mam zacat instalovat :)

    #140165
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Ja mam tiež aluminium, v rámci toho, že to budem mať dole asi tak za 30 minút :D tu hádam niekto čekne, že je všetko okej v rámci aluminií :)

    #140166
    fifuk
    Účastník (Participant)

    ja este 15 minut, takze sa potom uvidi :) ale verim ze vsetko pojde ako ma :)

    ozaj aky mas aluminium ak sa mozem spytat?

    #140170
    ervin11
    Účastník (Participant)

    Hned prve co ma potesilo, ze sa po prihlaseni neotvaraju vsetky pripojene sietove disky. Konecne.

    #140171
    titinius
    Účastník (Participant)
    #140172
    fifuk
    Účastník (Participant)

    Vyzera to ze funguje vsetko ako ma :)

    #140180
    mrzo
    Účastník (Participant)

    MB White – zatial ziadny problem

    #140187
    titinius
    Účastník (Participant)

    nemyslim ze by sa vyskytol nejaky vazny problem :)
    vsak to maju snad testovane :) nie,,,?:)
    skor by ma zauimali co to prinasa, ake vyhody

    #140191
    lego
    Účastník (Participant)

    neviem ci som prepracovany ale po update sa mi stacks (list view) spravaju inac napr cmd+clik na file mi ho neotvori vo findery ako doteraz ale rovno v prislusnom softe a zase klik na folder a rovno ho otvori vo findery co sa mi vobec nepaci

    edit: restart to dal do povodneho stavu :)

    #140193
    pepa007
    Účastník (Participant)

    MBA 1G – zatím jsem pozoroval jen samostatný tlačítko “trackpad” v preferencích, bohužel pod ním není four-finger swipe :-(

    a ještě “show character palette” pod voličem klávesnic :-)

    #140195
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Všetko funguje tak, ako skutočne má :)

    Prebehol som si systém xSlimmerom, potom Onyxom a zvolil všetky možnosti čistenia a opravy, resetoval PRAM – alt +cmd + p + r ( pravidelná rutina po veľkom update) no a všetko OK :)

    MacBook Aluminium

    http://www.xslimmer.com/

    Tu je zoznam, fixov v 10.5.6:

    http://maclife.blog.zive.cz/2008/12/mac-os-x-1056/

    #140196
    danocoys
    Účastník (Participant)

    uuha.. kolka obozretnost.. to vzdy mate tolku obozretnost ked mate daco instalnut?

    #140204
    Guess
    Účastník (Participant)

    no na prvy pohlad badam znacne zrychlenie systemu, nacitavanie aplikacii, a trosku rychlejsie Safari, cize uplna spokojnost (MacBook Alu 2.0)

    #140206
    dex
    Účastník (Participant)

    Danocys, niekedy sa niečo nepríjemné naozaj stane: “Apple cautioned users to proceed cautiously with the update. “You may experience unexpected results if you have third-party system software modifications installed, or if you have modified the operating system through other means,” Apple said in a note on its Web site.”

    Alebo užívatelia Pro aplikácií vedia svoje (update QuickTime-u…).

    #140210
    bawy
    Moderátor

    U mňa po update problém, a zas tento istý ako aj vtedy po update..http://forum.www.macblog.sk/discussion/5130/3/nefunkcny-airport-na-mbp-po-software-update/#Item_7
    už ma to nebavý… :( wifi mi po zapnutí maca funguje necelú minutu potom sa automatický offne a už sa nedá dať wifi on …ach jo…zas nad tým strávim celú noc..

    toto píšem z bootcamp…

    #140217
    raul
    Moderátor

    pocuj bawy, premyslal by som nad komplet reinstall leo, alebo servis ohladom airport karty…

    #140218
    bawy
    Moderátor

    raul , servis neprichadza do uvahy a je zbytocny..hw funguje tak ako ma..v bootcampe nieje problem…reinstall by som riesil, ale nemam kde zalohovat potrebne veci :/

    #140219
    renad
    Účastník (Participant)

    Mňa už upgrady a updaty absolútne nebavia :(
    Keď sa zrátajú všetky upgrady nielen systému ale aj ostatných programov – sú to v podstate tony megabajtov,
    ktoré niekedy ani neviem čo mi opravujú a riešia. Už to pomaly začínam považovať za nutné zlo :(

    bawy: ja by som tie problémy s wifi skôr pripísal na vrub routeru.
    Aký máš router ?

    #140222
    bawy
    Moderátor

    airport express, ono len sotware mi vyradil airport v macu :/ na 100%

    rozmýšľam, možno keby som zadal príkaz cez terminál na spustenie wifi… ? vie niekto aký by to mal byť príkaz ? :) thx

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.