Lokalizacie pre 10.6.7.

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Lokalizacie pre 10.6.7.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76402
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    Ahojte a prosím poraďte…práve štartujem svoj prvý Mac – Pro 13, i7,2,7GHz atď…:) Hneď mi tam hodilo nový SW 10.6.7. Lenže ako som neskôr zistila, ešte nie je na to SK ani CZ, našla som len na nižšiu verziu. Pochopila som dobre, že to dorobia na novú verziu ? A ani Adobe flash player mi nejde…tiež kvôli novej verzii ? Ďakujem za rady… Z.

    #257270
    feldsam
    Účastník (Participant)

    ja mam uz tiez 10.6.7 a flsh miide v pohode, len ty ho musis asi nainstalovat z adobe stranky. co s atyka sk a cz….neviem, ja pouzivam en

    #257271
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    Ahoj. Ja som ho nainštalovala…asi už hádam aj tri krát :( Len na tej stránke je uvedené, že je pre Mac po 6…7 tam nie je. Aj tak mi to nejde…:((((

    #257272
    feldsam
    Účastník (Participant)

    to je divne..a restartovala si browser?

    #257274
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    Jasné…s downloadera som ju naištalovala…potom pretiahla do aplikácii, ale stále je šedá. Tam bude asi chyba. Urobila som dačo zle ?

    #257275
    feldsam
    Účastník (Participant)

    ale flash nestaci potiahnut do aplikacii, to treba normalne spustit a nainstalovat

    #257277
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    Ja viem…no ništ…teraz som to hádam úplne vymazala a idem ešte raz…krok po kroku podľa mojej momentálne best knihy…Začíname s Macem…hihi

    #257278
    feldsam
    Účastník (Participant)

    :) staci to stiahnut, namontovat ten dmg a dvakrat poklikat na flash logo….spusti sa instalator, odklikas a hotovo

    #257280
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    OK…to som urobila…aktuálne mám teraz okno download tam je červený adobe, spustila som inštaláciu…a vtedy sa mi objavila tá istá ikona ploche. Tak teraz čo ?

    #257283
    feldsam
    Účastník (Participant)

    fuu tazko povedat takto nadialku :) napis na icq 283910944

    #257285
    zuzikask
    Účastník (Participant)

    Fičiiii…chcelo to len reštart…no ja z tohto prechodu ošediviem… :))) Ale ďakujem aj tak za ochotu :)

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.