Lingea Lexicon 5 (Mac OS)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Lingea Lexicon 5 (Mac OS)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84280
    marcus88
    Účastník (Participant)

    Chcem sa Vas spytat, ci je medzi Vami niekto, kto ma/pouziva verziu Lingea Lexicon 5 na Mac..Napiste ake mate s danym slovnikom skusenosti (a ci by ste sa on mohli podelit :) Thanky.

    #303415
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Ja. Normálne to ide cez X11. Ono to nie je presne na Mac, ale skrátka to nainštaluješ a ono to skvele šlape cez X11. Takže kľudne kupuj.

    #303416
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Lingeu som instaloval jednemu znamemu , tu su moje postrehy:
    -nepaci sa mi , ze ide cez X11
    -aktivovanie je proces sam o sebe, najprv nejaky overovaci a potom registracny kod…zabava
    -su mozne len 2 reinstalacie /ak sa to odvtedy nezmenilo/
    -po vymene macbooku som to znamemu reinstaloval ale bol problem s aktivaciu.
    -obtelefonoval som Bratislavu a Brno a po dost komplikovanych vysvetlovackach mi museli zresetovat v databaze pocet aktivacii..bolo to na nervy

    Tak si vyber… inak je to obsiahly a kvalitny produkt ale hrozne urobeny cez X11 /v OSX 10.8 konci podpora X11, cize Lingeu nespustis, iba ak ju upravia pod nove rozhranie XQuartz, o com pochybujem../ s komplikovanymi aktivaciami.

    #303423
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Pouzivam uz dlhsie zatial plna spokojnost, ale to X11 je dost na ostaru. Po zakupeni programu mas pravo na 2 instalacie, ktore sa registruju online na tvoj vytvoreny ucet.

    #303480
    marcus88
    Účastník (Participant)

    O nejakom sposobe cracknutia ste nahodou nepoculi?? Neviem ci mam zrovna chut ako student investovat 150eur do Lingei. Thx

    #303482
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Nepočuli. Je to investícia, ktorá sa oplatí. Tá robota v Lingei tiež nebola ľahká.

    #303486
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    alebo mas stale alternativu ktora je zadarmo: http://slovniky.lingea.sk/

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.