Limit pre 5 PC

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Limit pre 5 PC

  • This topic has 7 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated pred 12 years by 5ko.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85401
    5ko
    Účastník (Participant)

    Kto poradí čo dalej ak som uz cez iTunes prihlaseny v 5 PC a uz ma nechce prihlasit ? :-(

    #308764
    maiob
    Účastník (Participant)

    a pouzivas ich vsetky? ma to vobec vyznam? zrus autorizaciu tam kde to nepotrebujes a autorizuj to tam kde potrebujes naozaj

    #308765
    5ko
    Účastník (Participant)

    Nepouzivam vsetky no stale ked som mal novy book tak som sa tam prihlasil. Sice ked som book predal itunes som deautorizoval a predsa.

    #308775
    rudo.ba
    Účastník (Participant)

    If you need to authorize your new computer and are unable due to already having five authorized computers, you can deauthorize all computers by doing the following:

    1. Click iTunes Store on the left side of iTunes.
    2. If you’re not signed in to the store, click the Account button, then enter your account name and password.
    3. Click the Account button again (your Apple ID appears on the button), enter your password, and then click View Account.
    4. In the Account Information window, click Deauthorize All.

    Note: You may only use this feature once per year. The Deauthorize All button will not appear if you have fewer than two authorized computers.

    #308778
    kyduso
    Účastník (Participant)

    zdravim. mam jednu otazku a nechcem zakladat novu temu tak pisem sem.
    ked dam v iTunes synchronizovat tak mi na konci vzdy napise hlasku , ze sa niektore subory nesynchronizovali, lebo nie som autorizovany na tento PC, ked ho dam autorizovat , a znova dam sync, zasa mi napise tu istu hlasku… neviete co s tym?

    #308785
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Mas v iPhone (iPod/iPad – neviem co mas) nejaku vec zakupenu/stiahnutu na iny nez tvoj vlastny ucet. Bohuzial ti iTunes nenapise, ktory ucet musi autorizovat.

    #308803
    kyduso
    Účastník (Participant)

    ano mas pravdu , nesynchronizovali sa mi len aplikacie ktore som kupoval na US store .
    ked som sa prihlasil v itunes na druhy ucet tak mi to autorizovalo .
    diki

    #309127
    5ko
    Účastník (Participant)

    Rudo.ba dakujem za radu. Podarilo sa.
    Este jednu radu by som poprosil. Ako nastavit itunes aby mi nabehli totky do pc ako dakedy si. Teraz mi tam nechcu nabehnut :-(

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.