konvertovanie

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78015
    raadoslav
    Účastník (Participant)

    Ahojte.

    Rad by som si lupil iphone a nasledne aj iPad. Som vsak v tejto oblasti laik. Vo velkom by som obydva zaraidenia vyuzival na pozeranie filmov a citanie knih. Preto a chcem opytat ako je to s konvertovanim filmov a hnih do formatu podporujuce iPhone a iPad. Je to narcone a je to zdlhave? Dakujem.

    #266696
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    knihy – pdf alebo epub (otvoreny a pomerne rozsireny format) cize no problem
    filmy – H264 kodek, mov, mp4 resp m4v kontajner – existuje asi milion programov na konverziu do tohto formatu, DivX, mkv a podobne sa daju s pouzitim aplikacii z AppStore tiez pozerat bez potreby konvertovania

    #266721
    raadoslav
    Účastník (Participant)

    Dakujem.
    Dufam,ze to zvladnem, pretoze v najblizsom okoli nema nikoho, kto by mi parkticky pomohol. Hadam nepozim nieco tak, ze by som to potom lutoval

    #266723
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    staci ked si stiahnes CinexPlayer, OPlayer, VLC alebo nejake ine apps na pozeranie filmov. potom uz iba otvoris itunes, kliknes na Apps, a iba dole sa prescrollujes a tam mas Select file. Jednoduchsie to byt nemoze

    #266750
    mrzo
    Účastník (Participant)

    sleepwalk3r-ova odpovede sedi na cisty iOS, ale ako pise ericek.111 doinstalovanim niektorej z velkeho mnozstva aplikacii sa moznosti rozsiruju. Doplnim, ze pre knihy by to mohla byt napriklad Stanza, otvori takmer vsetko, mal som zatial len problem s nejakym chranenym pdb formatom (klasicke pdb nie je problem).

    Inak tvoj pravopis… hroza…

    #266758
    Julien
    Účastník (Participant)

    Uplne easy ja konvertujem cez real player tak su hromady formatov filmy vsetky v pohode a knizky si bud mozes stahovat z iTunes alebo hadzat ako PDF s tym epub skusenost nemam ale ked hovoria ze to ide tak to ide.

    #266840
    raadoslav
    Účastník (Participant)

    Vsetkym dakujem za rady. Uz sa tesim, ked mi ho kurier donesie a ja budem maturovat.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.