klavesnica

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware klavesnica

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60059
    sugipe
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spytat. Oplatri sa kupit klavesnicu hlinikovu USB, nieje to zbytocne drahe? Ak akono u koho kupovat cez internet.

    #139206
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Je to zbytocne drahe. Oplati sa. :-)

    #139212
    raul
    Moderátor

    No, ja mam hlinkikovu tu slim, ci ako, ale som nadmieru spokojny… Takze sa urcite oplati..

    #139213
    Aleks
    Moderátor

    Tiež som veľmi spokojný. To či sa oplatí, musíš usúdiť asi ty sám.
    Edit: Ahaho- http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&categoryId=8198552921644577898

    #139219
    marek
    Účastník (Participant)

    pre mna najlepsia klavesnica na akej som robil

    #139222
    raul
    Moderátor

    ALEKS:::: ty voleeeee, tak vernejsiu kopiu som este nevidel… TOTAL CELE JAK iMac, ze sa nehmbia.. Ale aj tak – navacsiu devizu nemaju – OS :-)))
    Ale to j inak fakt trapne, takto kopirovat… brdo..

    #139260
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Vyzera to otrasne a na iMac sa to ani zdaleka nepodoba … Dufam, ze so mnou suhlasite :) .

    #139263
    wbear6
    Účastník (Participant)

    to sugipe
    Tu otazku si si mal polozit predtym nez si si kupil pocitac od apple. Teraz uz nemas priliz na vyber :)

    A apple kopiruje taktiez a vo velkom. Mimochodom tu “uzasnu” klavesnicu vymyslel povodne sony.

    #139393
    killeros
    Účastník (Participant)

    Práve som si ju priniesol z Auparku… Hoci je drahšia, oplatí sa zainvestovať, určite neolutuješ. Píše sa na nej super, kvalita ako inak ako od Apple :)

    #139397
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    hehe…no dufam ze aj ja si mozem uz konecne doma v pokoji vyskusat tu uzastnu ultra tenku klavesnicu aj z iMac-om skoro najvyssej konfiguraaciii uz pred vianocami buhahahah :D ale tu mysku vyhodim do smeti hned jak mi dojde!!! FUJ!!

    ozaj nechce niekto Apple Mysku s chvostom (USB)??? Za dva tyzdne budem mat na predaj, cisto novu!!!

    #139559
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to Psychodiagnostic:

    Ahoj. Mozno by som mal zaujem o tu mysku :). Zalezi len na tom, kolko si za nu vypytas…

    Aj ked budem mat genialnu mys Razer Lachesis, Mighty Mouse ma niecim ocarila a myslim si, ze nemat ju s Macom je hriech. Uz ked som ju videl po prvykrat, povedal som si, ze tu mys musim mat. Aj ked radsej by som chcel bez chvostika, ale nevadi. A k Apple Aluminium keyboard mi bude pekne ladit. O jej nevyhodach viem, ale mne vyhovuje skoro po vsetkych aspektoch, skusal som ju viackrat v Apple centrach.

    Napis mi na mail, ktory mam uvedeny vo svojom account, dohodneme sa.

    Pekny den.

    #139564
    Delfor
    Účastník (Participant)

    Count Grishnackh: len nam margo toho vaia….. sony spravilo celu radu pocitacov ktore akoby z oka vypadli apple produktom, klavesnice, desktopy no hlavne laptopy, v sobotu som s nimi hral v obchode. Musim ale povedat, ze su skvele prevedene, nazivo velmi pekne a aj materialy vyzeraju byt kvalitne. Akurat … apple je apple vsak ;)

    #139565
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    To Delfor:

    Ahoj. Vobec nepochybujem o kvalite hardveru a prevedenia pocitacov a najma notebookov Sony Vaio. Tiez som sa hral s tym malickym Vaio TZ v Sony centre v Poluse a prijemne ma prekvapil. Su to urcite vyborne notebooky, ktore ked si clovek kupi, nema co lutovat. Kazi ich len jedna dost relevantna vec – Microsoft Windows.

    #139569
    dex
    Účastník (Participant)

    Tá klávesnica je jeden z mála produktov, ktoré Apple v ostatnom čase vyrobil, a nielen, že je skvelá, ale sa ani nekazí (!!!).

    #139587
    herczegh
    Účastník (Participant)

    Klávesnica aj myška sú výborné mám ich 8 mesiacov,robím každý deň ,ani najmenšie zaváhanie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.