jsem na nervy už!nejde imessages a FaceTime u iPad 2

Domov Diskusné Fóra Nezaradené jsem na nervy už!nejde imessages a FaceTime u iPad 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82849
    Janetta
    Účastník (Participant)

    Prosim!!!Z jakého důvodu mi nefunguje na iPadu2 iMessage a FaceTime? Když zadám Apple ID, tak mi to ukazuje “ Nelze se přihlásit. Ověřte připojeni k síti a zkuste znovu.“

    #295277
    raul
    Moderátor

    NEPIS DO KAZDEJ TEMY!!!!

    #295278
    Janetta
    Účastník (Participant)

    kdyby mi někdo poradil,tak psát nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #295279
    raul
    Moderátor

    i kdyby ti nikdo neporadil, psat nebudes, protoze pak dostanes ban.

    #295280
    raul
    Moderátor

    Si na wifi pripojena? Alebo mas ipad 3g?

    #295281
    bloko
    Účastník (Participant)

    Keby si to napisala rozumne do jednej temy niekto by poradil. Uz ti to fungovalo? aky ipad, aky ios, mas zapnute wifi al 3G, imessage a fct……urcite to funguje len daj viac info a hlavne nebud nervozna

    #295283
    Janetta
    Účastník (Participant)

    jsem na WiFi…a nervózní jsem,nechápu jak na to nemůžu přijít!app store mi normálně funguje…apple id zadám,zadám heslo a vse ok…ale u imessages a facetime to nejde! iPad 2,16Gb…nevím jak víc popsat ten problém než jsem ho popsala nahoře!:(

    #295284
    bloko
    Účastník (Participant)

    skontrolovala si zapnutie iMessage?nastavenia ,spravy, imessage?

    #295285
    Janetta
    Účastník (Participant)

    ano,tam je zadejte apple id a když zadám mail i moje heslo,tak mi to ukáže “nelze se prihlasit.overte připojeni k síti a zkuste to znovu” hmmmmmm

    #295286
    bloko
    Účastník (Participant)

    nemas viac apple id

    #295288
    Janetta
    Účastník (Participant)

    nene…mám jedno a u ostatních app to funguje…jen app co byly v ipadu nejdou spustit…a segre to taky nejde

    #295298
    raul
    Moderátor

    To je velmi zaujimave. Skus to restartovat – podrz home a sleep button na ipade aspon 20 sekund (kym sa nezobrazi apple logo)… Je to si debilne riesenie, ale niekedy to pomoze. Potom moze byt este niekde s itunes problem, aj ked neviem si predstavit kde… Treba skusit ten restart asi.

    #295302
    bloko
    Účastník (Participant)

    pozri v info aky mas ios

    #295307
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    @bloko :
    napisal(a?), ze mu (jej?) nejde iMessages, cize musi mat jedine iOS 5(0.1)

    #295308
    bloko
    Účastník (Participant)

    si si isty? co ked si mysli ze ho ma, lebo vsetkym ide? z toho co pise vidno, ze je nova. Nepis mne, skus JEJ poradit

    #295309
    Janetta
    Účastník (Participant)

    mám iOS 5(0,1)

    #295310
    Janetta
    Účastník (Participant)

    divala jsem se už po víc diskuzích a nejsem sama kdo měl tenhle problém…řešení jsem ale zatím nikde nenašla

    #295311
    bloko
    Účastník (Participant)

    aky mas comp? este by si mohla skusit restore(obnovit) sw. pripojit k comp daj radsej sync a potom restore. vymaze ti terajsi sw a nahodi uplne novy

    #295432
    bloko
    Účastník (Participant)

    asi treba napisat zaver – ide nejde?

    #302624
    igino
    Účastník (Participant)

    Tak uz som aj ja “vybaveny” tymto problemom. Nastalo to vtedy, ked som si zmenil prihlasovacie ID/mail. Vsetky ostatne veci, ako iTunes obchod, App store, MacApp Store idu korektne, len mi bolo divne, ze mi medzi ludmi co maju urcite iPhone a iMessages a mnou nejdu iMessages. Najskor som to pripisoval tomu, ze asi nie je druha strana na 3G alebo Wifi. Bohuzial az potom som si vsimol v nastaveniach, ze mam iMessages vypnute. Rozmyslam, to ja nie, ale potom ma napadla spojitost so zmenou ID. Tak reku zadam ID, heslo, kliknem na Sign-in a bohuzial vidim vzdy tu istu hlasku ako Janetta.
    Nenasiel, prosim vas, niekto riesenie tohoto problemu?
    Dik vopred.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.