Jednoduchý spôsob, ako obnoviť odstránené fotografie z iPhone bez zálohovania

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Jednoduchý spôsob, ako obnoviť odstránené fotografie z iPhone bez zálohovania

 • This topic is empty.
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #533768
  fgvetyh
  Účastník (Participant)

  Všeobecne povedané, keď narazíte na problém so stratou fotografií, nezabudnite zariadenie prestať používať, aby sa súbory neprepísali. Ďalším krokom je dôkladne sa pozrieť na tento príspevok, pretože sa podelíme o jednoduché riešenie, ktoré vám pomôže obnoviť vymazané fotografie z iPhone bez zálohy. Metóda, ktorú predstavíme v nasledujúcom odseku, podporuje najnovšiu verziu systému iOS 12, takže si prečítajte ďalej, aby ste sa naučili postupovať.

   

  Nástroj v núdzi: TunesKit iPhone Photo Recovery

  Ak chcete zvládnuť stratu problémov s fotografiami na iPhone, pravdepodobne budete potrebovať profesionálny nástroj na obnovu fotografií iPhone a tu odporúčame TunesKit iPhone Data Recovery for Mac / Win, ktorý sa špecializuje na to, že ponúka používateľom iOS ideálny spôsob, ako obnoviť takmer všetky druhy dát ste stratili alebo odstránili, či ste zálohovali vaše zariadenie alebo nie. Program dokáže dosiahnuť najvyššiu mieru získavania údajov pre pokrokové technológie, ktoré používa, ako aj tri inteligentné režimy obnovy dát, s ktorými disponuje.

   

  Môžete obnoviť vymazané fotografie z zariadení iOS priamo bez zálohovania, je ešte lepšie, ak ste zálohovali vaše zariadenie, pretože TunesKit je schopný skenovať a extrahovať stratené súbory z iTunes alebo iCloud zálohovania selektívne namiesto toho, aby ste predtým vymazali všetky dáta a nastavenia, čo je oficiálny spôsob, akým Apple poskytuje obnovu dát. Dokonca aj vtedy, keď používate starý model ako iPhone 5, môžete nájsť aj možné riešenia, ako obnoviť vymazané fotografie z iPhone 5 bez zálohovania pomocou tohto efektívneho nástroja.

  TunesKit iPhone Obnova dát Vynikajúce detaily

   Okrem fotiek je tiež schopný obnoviť viac ako 20 druhov stratených dát iOS vrátane videí, kontaktov, histórie hovorov, poznámok, záložiek Safari, údajov z aplikácie WhatsApp atď.

   Pred obnovou môžete zobraziť ukážku všetkých fotografií vrátane existujúcich fotografií a odstránených fotografií, ktoré chcete v zálohe iTunes / iCloud.

  Podporuje Windows 10, 8, 7, Vista, XP a Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12, 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave.

   Pracuje s takmer všetkými zariadeniami so systémom iOS od iPhone XS, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 5 a ďalšie.

   Môžete obnoviť fotografie bez ovplyvnenia súčasných súborov vášho zariadenia.

   

  Ako obnoviť odstránené fotky iPhone bez zálohy

  Jednoducho si prečítajte nasledujúce pokyny a prečítajte si podrobné kroky na obnovenie fotografií na vašom iPhone.

   

  Krok 1 Pripojte iPhone k počítaču

  Najskôr stiahnite softvér a nainštalujte ho podľa pokynov na obrazovke. Potom spustite program a ponechajte režim obnovenia ako predvolený “Recover from iOS” z hlavného rozhrania. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou kábla USB. Ak je to potrebné, klepnite na Trust.

  Krok 2 Skenovanie stratených fotografií

  Akonáhle TunesKit iPhone Data Recovery odhalil váš iPhone, budete môcť vidieť všetky typy súborov zobrazujúcich sa v okne, v tomto okamihu len vyberte tie, ktoré potrebujete (v tomto prípade Fotky). Potom klepnite na tlačidlo Skenovať, aby softvér mohol skenovať a nájsť vymazané fotografie na vašom iPhone.

  Krok 3 Ukážka fotografií a ich obnovenie

  Po dokončení skenovania sa zobrazí okno so všetkými fotografiami, ktoré je možné obnoviť. Môžete si ich prezrieť a vybrať tie, ktoré potrebujete. Nakoniec kliknite na možnosť Obnoviť na dokončenie procesu. Všetky vymazané fotografie, ktoré ste vybrali, sa okamžite vrátia späť do vášho počítača.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.