Jailbreak – iPhone 3G – iOS 4.2.1. / FM 05.15.04

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Jailbreak – iPhone 3G – iOS 4.2.1. / FM 05.15.04

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84860
    TomasPB
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Je nejaká možnosť ako spraviť LEN JAILBREAK na tento typ iPhonu? NIE UNLOCK. Mám ho officiálne odblokovaný na všetky siete. Ale chcel by som si spraviť Jailbreak. Ale nie taký ktorý mi zmení na baseband 06.15.00.
    Jailbreak chcem len kvôli tomu aby som mal na iP percená na baterku a aby som si mohol zmeniť pozadie v menu, keďže takto to nejde :(
    Ďakujem za každú radu.

    #306242
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jestli ti muzu poradit, na zmenu pozadi na iP 3G rovnou zapomen! Oni to nepovolili z dobreho duvodu. Ten telefon na to proste HW nema. 3Gcko ma tak malo pameti (128MB) a pomale CPU, ze ti to nechutne zpomali uz tak relativne pomaly telefon. Ten obrazek na pozadi zkratka vezme moc RAM a zpomali prekreslovani.

    #306251
    Andreso
    Účastník (Participant)

    redsn0w a povyberáš si, čo potrebuješ

    #306262
    poper
    Účastník (Participant)

    ale nepojde ti ibooks

    #306640
    TomasPB
    Účastník (Participant)

    Redsnow som už skúšal ale nejde to… neviem prečo… robil som všetko podľa návodou ale nejde to. Načíta mi to a potom vyhodi DONE.. ale iP sa nespustí ani po pol hodine. Tak musím Hard reset aby nabehol normálny iOS bez JB.

    #306735
    Ajka
    Účastník (Participant)

    potrebujem pomoc
    ip 3gs som upgrdla na ios 5.1 urobila som restor a v ip mam vsetko okrem aplikacii kontaktov a sms vie mi niekdo poradit ci dat naspat firmware co som mala predtym alebo ine riesenie ?
    je to dcerin telefon takze sa mi pekne podakovala je bez kontaktov …….. dakujem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.