iPod Touch 4 Batéria, JB

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPod Touch 4 Batéria, JB

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85541
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Zdravím,
    mám iPod Touch 4 8GB. iOS 5.1, Jailbreak Redsn0w.
    1.) Mám problém s baterkou taký že keď sa hrám tak ma upozorní na slabú batériu (t.j. 20 a 10%) Ale keď vypnem hru, chvíľku mi to ukazuje Napr. 19% batérie a za 3-5 sekúnd to vyskočí na napr. 30% batérie. Aké je riešenie tohto problému?

    2.) Tým že mám iOS 5.1 a downgrade nefunguje (Error 3124) musím mať na mojom iDevice Unthethered JB. TO znamená že po každom boote alebo reboote musím spraviť Just boot Unthethered aby mi JB fungoval. Existuje nejaký Jailbreak ktorý mi to spraví na trvalo? T.j že nemusím používať redsn0w pri každom boote alebo reboote iPodu. Existuje taký jb ktorý natrvalo odomkne iOS 5.1?

    Za odpovede ďakujem vopred.

    #309390
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    1.
    Ten isty “problem” mam aj ja, myslim si, ze to je normalne.

    2.
    Nie, momentalne nie je ziadne dostupne riesenie pre untethered jailbreak a tak skoro este ani nebude.

    #309401
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Aha takže č. 1 nerieším. OK ďakujem veľmi pekne.

    Ok ďakujem keby nahodou tak hned pisem ze uz je :)

    Dikyyyyyyy moc P4r4doX.

    #309409
    JFK.
    Účastník (Participant)

    No ja vám neviem, mne č.1 nepríde ako “normálne” :D
    Baterka má signalizovať vždy toľko %, koľko v skutočnosti má.
    Vinu na tomto bude mať asi najskôr JB si myslím :)
    edit://
    ešte doplním, že mne sa to na 4S ešte nikdy nestalo.

    #309411
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ja mam iPod Touch 4G vyse pol roka a robilo my to vzdy, aj s JB aj bez. Mozno sa to tyka iba iPodu Touch.

    #309415
    martin_kubik
    Účastník (Participant)

    Ja tiež používam 4G a takýto problém sa mi ani raz nevyskytol. Zrejme ste si to zadrbali JB-kom.
    Pokiaľ viem oficiálne nastavenie zobrazovania % batérie v status bare na 5.1 neexistuje.

    #309422
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Skus pozret do nastavenia/vseobecne/statistiky a uplne dole – percenta baterie. Ja to tam mam (ale mam aj jailbreak), skus pozret, ci to tam je aj na nejailbreaknutom zariadeni.

    #309428
    martin_kubik
    Účastník (Participant)

    Opakujem:
    oficiálne nastavenie zobrazovania % batérie v status bare na 5.1 neexistuje :)

    JB nemám, ani problémy s ním spojené, viď. vyššie.

    #309468
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Opakujem:
    my všetci ostatní to tam máme, presne takto :
    http://admintell.napco.com/ee/images/uploads/appletell/ios-batterypercentage.jpg
    -skontroloval som to pre istotu na svojom 4S, a je to tak :)
    mier.

    #309477
    martin_kubik
    Účastník (Participant)

    Opäť opakujem: :))

    Na iOS 5.1 pre iPod Touch sa zobrazovania % batérie v settings nastaviť nedá
    (samozrejme v iPhone a iPade to možné je).
    Čiže táto konkrétna verzia iOS oficiálne nepodporuje zobrazovanie % batérie v status bare,
    zobrazuje iba battery warning-y.
    V nastavenia/vseobecne/statistiky sa nachádza len správa storage a iCloudu.
    To že to tam zobrazené máte je už váš zásah do systému jailbreakom. Ktorý nemusí fungovať správne.

    @ JFK.
    Ostatní na iPod Touch bez JB to majú takto (v linku si poslal screenshot z iPhone):
    http://i40.tinypic.com/20zbler.png

    #309478
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Ja si myslím, že keď hráš nejakú hru tak vyráta, že pri tomto zaťažení vydrží ešte chvíľu. A keď hru vypneš tak zase vyráta percentá podľa zaťaženia aké je keď máš hru vypnutú a preto sa percentá zvýšia… Je to len môj názor, možno je to absolútna blbosť :D

    #309488
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    fanthomas4 máš pravdu, došiel si na to. :) Bol som sa dneska pýtať odborníkov na Apple. Povedali presne čo si ty tu napísal.

    #309526
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Super, ak ti ešte môžem poradiť, neviem či používaš USB drive, ale ak hej tak si daj na to pozor, lebo mne sa asi pred týždňom stalo, že som musel kvôli tomu robiť restore cez DFU, lebo iPod sa mi po pripojení neukázal ani vo Windowse a ani v iTunes. Takže ma JB prestal baviť a už fungujem ako slušný používateľ Apple výrobkov :D

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.