iPhone z USA

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78311
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    Chcem sa opytat… zajtra odlietam do USA a teraz zacal apple predavat v USA iPhone bez contractu… znamena to ze si ho tam mozem v pohode kupit a budem ho vediet pouzivat aj na slovensku, bo niekedy som tu cital ze iphone z USA na Slovensku velmi nefunguje.. diky

    #269041
    max7323
    Účastník (Participant)

    zober si simkartu a rovno si ho vyskusaj lebo budes mat predrazeny ipod touch ked prides domov a nepojde to… ;-)

    #269044
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ak si kupis priamo v Apple “unlocked” GSM verziu tak ano bude ti fungovat.
    ci sa to aj oplati je uz otazne:
    16GB – 649 USD
    32GB – 749 USD

    je to mozno stale o trochu lacnejsie ako u nas ale mas len rocnu zaruku.

    #269046
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    uprimne, som tam do konca septembra a nejak som dufal, ze dovtedy by vysiel 5. resp 4S :D v tom pripade, by to nebolo najhorsie, teda kto vie kedy sa dostane na slovensko

    #269145
    max7323
    Účastník (Participant)

    ale tie urcite nebudu na volny predaj…. najskor o rok ako teraz iphone 4

    #269156
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    max7323: ako si nato dosiel ze urcite nebude….? iphone 4 je teraz na volny opredaj pretoze apple skoncila zmluva s ATandT o exkluzivite inak by nemohol byt ani CDMA iPhone pre Verizon. Nemozes vediet ci bola podpisana nova zmluva alebo ci bude.

    MIki11: Ano ked si teraz kupis volny iPhone 4 tak ti 100% pojde aj u nas.. maju to napisane na stranke. Pojde na GSM sietach otazne akurat je ci na nom pojde 3G internet od O2(ked ho zavedu) pretoze este nikto nevie na akej frekvencii budu.

    #299409
    thiagos
    Účastník (Participant)

    zdravim chcem sa spytat na co si mam davat pozor pri kupe iphone4 z USA viem ze z Ebay sa daju najst obcas za vyhodne ceny , najlepsie je hladat factory unlocked a taktiez davat pozor na to aby bol ios mensi ako 5.01? som zaciatocnik tak prepacte za neznalost , za odpoved dakujem ;)

    #299411
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Je jedno aky iOS je v telefone pokial je funkcny a neblokovany. Najdolezitejsou vecou pri kupe z USA je vsak to aby nebol od siete Verizon, nakolko tieto iPhony nepouzivaju nase siete a nepouzivaju ani SIM karty ale ich SN su registrovane priamo u operatora. Viac mi nenapada.

    #299419
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pokud budes kupovat mimo eu, tak si k cene pripocti dph, kterou ti tam prida posta a bez jejiho zaplaceni ti iPhone nedoruci. Pokud kupovat iphone na ebay, tak jedine z uk, pripadne de.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.