iPhone Ringtones za 99 centov

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone Ringtones za 99 centov

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55057
    Pete
    Účastník (Participant)

    Je podla vas ok, ze mam platit 99c za to, aby som si mohol z mp3ky, ktoru som si uz KUPIL cez iTunes vyrobit ringtone?

    #109820
    mha
    Účastník (Participant)

    pouzivanie mp3 ako vyzvanania asi je mozne povazovat za verejne prehravnie, teda z pravneho hladiska to bude asi bohuzial OK. Inac si myslim je to chore. Myslim si, ze ak si skladbu raz kupim, mohol by som mat pravo aj upravit si ju ako zvonenie…

    #109858
    jurosik
    Účastník (Participant)

    nie je to spravne, ale pre apple vyhodne… ale samozrejme, aj toto sa da obist, samostatnymi programami na vytvorenie zvoneni…

    #119312
    kovino
    Účastník (Participant)

    nejaky konkretny program?;-)

    #119326
    huMus
    Účastník (Participant)

    google : “iphone ringtones”, hned prvy link. Alebo si stiahni freeware na upravu mp3 http://audacity.sourceforge.net/ a upravuj a synchronizuj…

    #119364
    Kiko
    Účastník (Participant)

    GarageBand – môžeš upravovať a hneď exportovať do iTunes

    #119470
    scenic
    Účastník (Participant)

    Stiahni si tuto aplikaciu (bohuzial funguje len pod Win) http://rapidshare.com/files/94162842/garyckw.zip rozbal, prekopiruj si mp3 ktore chces mat v telefone do zlozky mp3, spusti convert_mp3_to_m4r.bat a nasleduj napovedu. Potom ked to skonci si otvor zlozku m4r a prekonvertovane veci jednoducho pretiahni do iTunes do zlozky Ringtones a daj zosynchronizovat s iPhone. Uplne jednoduchy sposob…

    #119583
    Suno
    Účastník (Participant)

    Bozemoj, co tu davate za programy, uplne najjednoduchsi je program iToner, je to sice trial 30 dnovy, ale serial key neni problem najst..

    #119669
    scenic
    Účastník (Participant)

    Dik Suno, boh zatial nie som ale aj tak dakujem :-D

    #131856
    titinius
    Účastník (Participant)

    ja som asi nie moc obratny na internete, ale kde konkretne sa da bez problemu najst ten serial ? nemusite pisat sem, mozete mi poslat na maila,,, dikes :)

    potrebujem to konkretne na PhoneRingToneMaker 1.0.0 for Mac

    #131858
    Aleks
    Moderátor

    iPhone predsa od firmvéru 1.1.2 podporuje pridávanie ringtonov cez iTunes, takže hento riešiť nemusíš.

    PS. toto nie je warez fórum, takže sa nabudúce vyvaruj otázkam typu kde nájsť serial. Ďakujem.

    #131860
    titinius
    Účastník (Participant)

    ale ja som nemyslel firmware pre iPhone 1.0.0 , to je verzia programu PhoneRingToneMaker pre Mac,
    a ano viem ze toto nieje warez, ani nechcem aby sem niekdo pisal serial, len chcem aby mi niekdo mailom poradil kde ho zohnat.

    #131863
    Macker2
    Účastník (Participant)

    a co takto GARAGEBAND ?!

    #131864
    titinius
    Účastník (Participant)

    mno neviem ako to funguje, ale skusim to tam najst,
    este som ten soft nepouzil, co je treba urobit ? preformatovat mp3 na iny format ? ci je to nejako zautomatizovane ?

    #131865
    zero0x
    Účastník (Participant)

    audico.net

    vlozis mp3, vyberes cast, spravi ti zvonenie pre iPhone, aj mp3 zvonenie

    #131872
    titinius
    Účastník (Participant)

    ale ja nechcem cast , ale celu skladbu

    ked to robim cez garageband , tak mi to vypise ze to ma mat max 40 sekund a da mi moznosti Cancel alebo Adjust, ale ked dam adjust tak mi to automaticky skratina 20 sekund, a ked to posuniem na 39 sekund aj tak mi to nezoberie a vypise ze to ma mat max 40 sekund a znovu rovnaka hlaska,,, ? wtf ,, ? potreboval by som ASPON 38 sekund, ale nejde to

    PRECO ?

    tak sory, bolo to 40 sekund, len som nemal zapnute zobrazenie casu ale niecoho ineho :)
    ale aj tak, co ked chcem celu skladbu, preco je to obmedzene len na 40 sekund, ? aby som si to bol nuteny kupit cez iTunes Store ?,,, takze ak niekdo viete kde a ako tak cakam na maili ten serial od PhoneRingToneMaker, dikes :)

    #131874
    timecode
    Účastník (Participant)

    @ titinius
    Otvor si GarageBand, naimportuj tam nejaky mp3 subor, ak to chces cele, nechaj to tak a klik na “Share / Export song to disk”. Uloz to ako AAC, prepis priponu .m4a na .m4r .
    Potom staci uz len cez SSH nakopirovat zvonenie do telefonu, konkretne do: Library/Ringtones.
    Alebo druha moznost: v iTunes si zapni v menu zobrazovanie polozky Ringtones a prekopiruj si pesnicku do Ringtones a staci uz len synchronizovat. To je vsetko a nepotrebujes neviem ake seriove cislo.

    #131877
    Sevo
    Účastník (Participant)

    Pokial to ma viac ako 30 sec tak sa to pod ringtones nezobrazi. Najjednoduchsi sposob je asi iToner-aj cele pesnicky, len to nesynchronizuje s ringtones

    #131882
    Macker2
    Účastník (Participant)

    titinius naco ti je cela skladba? ako ked ti niekto vola tak cakas kym ti odohraje cela skladba a potom zdvihnes? :-) ja som si spravil takto x zvoneni a este si to v garage upravim vdzy tak aby mi to nehralo od zaciatku ale odtial kde sa mi to paci napriklad od refrenu alebo proste tam kde je to zaujimavie.

    #131883
    elminno
    Účastník (Participant)

    Alebo staco este jednoduchsie drag&drop mp3 do GarageBand > Share > Send Rigntone to iTunes a je to….

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.