iPhone NA SLOVENSKU UZ 22.AUGUSTA!

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone NA SLOVENSKU UZ 22.AUGUSTA!

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58360
    Spider.sk
    Účastník (Participant)

    dnes rano mi prisla sms od orangeu jej prepis:

    WEB: Tlacova sprava:
    Orange prinesie iPhone 3G na slovensky trh 22.augusta (predajca.orange.sk)

    :o)

    #129121
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    To budu bitky pred pobockami…:)))))

    #129124
    stranger
    Účastník (Participant)

    Ceny radsej este nepisu. Pockaju kym bude teplejsie…

    #129125
    Spider.sk
    Účastník (Participant)

    ja si myslim ze nebude az nejaky extremny zaujem on ako napr v anglicku…tu na slovensku si myslim nieje az tak vela fanusikov apple…nehovorim ze sa nebude predavat…ale podla mna nebude problem zohnat ho aj bez nejakej registracie :o)

    #129126
    Pajlo
    Účastník (Participant)

    Predchvilou vydal T-Mobile Slovensko tlacovu spravu – iPhone 3G u neho startuje tiez 22.8.2008

    #129127
    skep10
    Účastník (Participant)

    diki mam informacie kedy to da orange a a t-mobile super mozem pisat

    #129128
    vojtacz
    Účastník (Participant)

    v ČR taky tak – 22.8 ho začnou nabízet všichni tři operátoři

    #129132
    Spider.sk
    Účastník (Participant)

    hlavne som zvedavy ci ho budu hned poskytovat na pausal aj bez pausalu…a tie ceny su tiez dolezite…ale myslim si ze to ako novinku budu chciet prezentovat v reklamach a do reklam asi nedaju vysoku sumu pretoze by to nebolo atraktivne pre zakaznikov…aj ked asi dopyt po nom bude kedze tu este nic take na slovensku nebolo a vsetky ostatne telefony sa podobaju jeden druhemu…ale podla mna sa budu drzat co najnizsie budu moct…

    #129133
    Petr Sonnenschein
    Účastník (Participant)

    to Spider: myslím, že se nemusíme “hádat” o zájmu iPhonu. Jen si myslím že každý kdo má doma apple asi o tomto telefonu uvažuje. neříkám všichni, ale bude to dost procent. Ale byl jsem svědkem jak do prodejen chodí spousta lidí kteří se ptjí na iPhone, kolik jich si to koupí či ne je jiná věc, ale přece se jen jedná o IN telefon a spoustu lidí si ho koupí jen proto, aby mohli machrovat. Navíc o zájmu svědčí výrobní statistiky. Tudíž teď už nezbývá nic jiného než se čekat.
    PS: o tom že iPhone přijde do česka už 22.8 jsem věděl týden, ale že to tak opravdu bude jsem nečekal a teď už se jen těším.

    #129134
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ako sa dá nájsť na jednom blogu:

    “…Tieto faktory síce prispeli k môjmu rozhodnutiu nekúpiť si ho, avšak k celkovému rozhodnutiu boli potrební naši milí krajania. Vďaka nim sa skôr snažím iPhone nemať, ako mať, pretože inak by ma ostatní považovali za hlupáka. Myslím že je všetkým jasné, prečo niektorí ľudia svoj iPhone skrývajú. Je to niečo ako tenisky kombinované s in-line korčulami – ktorý blbec si to už kúpi? “

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.