iPhone 6 / klikanie displeja

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 6 / klikanie displeja

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #402300
    patrik8131
    Účastník (Participant)

    chalani ja mam iPhone 6 tiez sa hybe sklicko a puka hned po rozbaleni od kuriera s telekomu…hned na druhy den som ho odniesol do telekomu na reklamaciu v domneni ze ho vymenia a cuduj sa svete ked sa telefon vratil zo servisu tak je to vraj kozmeticka vada a nato sa nevztahuje zaruka …..skoro som odpadol a neprevzal telefon a netusim co s tym…….takze TELEKOM obchadzajte z dialky ……

    #402395
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Kupil som si iphone srobovak, trochu dotlacil display a odtiahol/dotiahol sroby. Vyriesene

    #402591
    LojzkO888
    Účastník (Participant)

    patrik8131 – mam presne rovnaku skusenost vcera som bol v telekome pre telefon a vyjadrenie servisu uplne to iste co u teba … su to proste spiny nic ine … na 900€ telefone mi puka displej a povedia ze to je v poriadku … kupim si nove auto bude tam klepat vyfuk a povedia mi dajte si hlasnejsie radio je to len kozmeticka vada nic ine …

    #403120
    patrik8131
    Účastník (Participant)

    zatial som to stale nevyriesil ale som si dohodol v CCC – apple v BA ze nech im to poslem a oni sa pokusia dotiahnut displej ked to nepomoze tak uz len volat care linku ale tam iba po anglicky ….sranda je ze keby som tel. hned na zaciatku poslal do ccc v BA tak by som stihol vymenu lebo uz aj im prisiel pripis s applu ze je to kozmeticka vada a nato sa nevztahuje zaruka do toho pripisu ho v pohode menili…..podla mna to caka kym nenahnevaju dobreho prevnika a poda sa celosvetova zaloba a potom sa uz nebudu moct vyhovarat…..komunikoval som aj so spolocnostou na ochranu spotrebitela a povedali ze teraz nezmozem nic az po roku ho mam dat znovu na reklamaciu a ked mi ju znova neuznaju tak potom si dat urobit vlastny posudok potom mi telekom musi vymenit alebo vratit peniaze….vraj preto az po roku lebe je to dane zakonom…tak keby mal niekto ine postrehy tak to napiste nech sme mudrejsi….

    #403131
    J4r0
    Účastník (Participant)

    mne to prestalo pukat po tom co som telefon ohol v rukach diagonalne s naprotivnym rohom. stred hore rohy dole.

    #404933
    GiorgioApple
    Účastník (Participant)

    to iste u mna ta zavada nasla… ako ste to vyriesili? mam ist do telekomu?
    co znamemna kozmeticka vada?

    Dakujem

    #404935
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Kozmetická vada, inak povedané, že pri reklamácii máš smolu.

    #405001
    JanIP
    Účastník (Participant)

    tento problem mam taktiez
    bol som ho dnes odniest do Telekomu aj ked viem, ze neuznaju, aspon to chcem mat na papieri, potom mozem saskovat s odstupenim zmluvy pripadne to odniest do Swiss..
    kedze hned na druhy po doruceni som kontaktoval Telekom – reklamacne oddelenie, cize to mam aj v maili potvrdene..

    #405478
    Anonymný
    Neaktívny

    Bacha !!! iPhone 6 a 6 Plus mají nově uděláné to, že pokud nemáš původní home button (nejde touch id) a přehraješ software nebo ho aktualizuješ naskočí iTunes chyba 53 a už ho nikdy nezprovozníš !!! Tuto informaci neví ani servisy, některé to ví, ale jelikož se chyba objeví až po obnově SW tak to neřeší. Stejně i Apple mlčí o této chybě. Článek o tomto je zde http://www.dailydot.com/technology/what-is-error-53-iphone/. Slyšel jsem, že u nás opravují tlačítko home button bez ztráty touch id na iPhone 5S, 6, 6 Plus zde: …

    —————–
    Edit by iTuxx: vymazana reklama na urovni spamu vo viacerych topikoch

    #405689
    JanIP
    Účastník (Participant)

    tak opravene, dotiahnutim skrutiek v priebehu tyzdna..

    Telefon mal urobeny restore a doma som z iTunes urobil komplet recovery a bez problemov zatial..

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.