Iphone 6-bateria

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 41 až 45 (z celkového počtu 45 )
  • Autor
    Príspevky
  • #534939
    applefruit
    Účastník (Participant)

    na tom grafe to ide dosť z ostra dole, je možné, že je už ozaj opotrebená batéria, ale neviem sa k tomu úplne jednoznačne vyjadriť, možno by stálo za pokus ho nabiť, aby bol pred spaním nabitý doplna a do rána ho nechať odpojený z nabíjačky  a nepoužívať a ráno pozrieť koľko percent má batéria a čo ukazuje v spotrebe za 24hod. ak to do rána klesne o veľa percent a to by už potom potvrdilo, či je batéria OK alebo je tam problém

    #534941
    Mitho
    Účastník (Participant)

    Restorni telefon do vyrobnych nastaveni (cez iTunes, t.j. instalni si cisto novy iOS z IPSW) a skus, ci sa stav vybijania baterky potom nezmeni. Len to treba skusit este predtym, ako vratis do telefonu spat odzalohovane veci. Lebo sa moze stat, ze s vratenim zalohy si naspat vratis aj “ten neduh”, ktory Ti cuca baterku.

    #534981
    IvanO
    Účastník (Participant)

    Vyresetoval som vsetky nastavenia, ale nepomohlo to. Telefon sa stale velmi rychlo vybija, za 5,5 hodiny o 25%, vsetko bolo vypnute.

    #534982
    Mitho
    Účastník (Participant)

    Nie tak! Treba si stiahnut IPSW subor z ipsw.me, ten, ktory je platny pre tvoj telefon, a potom tento nainstalovat cez iTunes. Inak povedane, nahraj novy cisty system do telefonu. A hned potom skusaj vydrz baterky. Predtym si ale urob zalohu vsetkeho, aby si si to potom mohol restornut. A toto podla mna musi pomoct, kedze mas podla vsetkeho baterku dobru. Skus.

    #535031
    IvanO
    Účastník (Participant)

    Vcera som to spravil presne podla postupu a prihlasil som sa do UPLNE NOVEHO apple id, nech mam istotu, ze nestiahnem nejaku nerest spat, no za noc sa telefon aj tak vybil o priblizne 30% bez uplnej aktivity. Nic som donho zatial nestahoval, nemam tam kontakty, fotky, nic ..

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 41 až 45 (z celkového počtu 45 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.