iPhone 5 z Telekomu odblokovaný?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 z Telekomu odblokovaný?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94500
    q0s
    Účastník (Participant)

    Mám iPhone 5 z Telekomu.Kúpený vo februári,ale aktivoval som ho dnes po prvý krát.Keďže mám len Telekom nano sim,neviem to zistiť.Ale ak som si dal IMEI do iphoneimei.info, píše,že unlocked.Čo som veľmi prekvapený.Počul som o prípadoch,že iPhone 5 z Telekomu bol odblokovaný(hovorím o paušále, nie o kúpení za plnú sumu) Ale moc som tomu neveril.Až do teraz.Kedže mi píše ,že unlocked. Viem,že sú tu ľudia,ktorí to vedia skontrolovať aj na iných stránkach,kde sa dá zistiť aj viac info.Nesúri mi to,ale veľmi ma to zaujíma.Ak by sa našiel niekto ochotný,pošlem IMEI. Vďaka :)

    #356730
    AdamKayser
    Účastník (Participant)

    Mne ukazuje tiez na iPhone 5 ze je odblokovany, ale neskusal som tam davat inu SIMku kedze mam len telekomacku. Na iphone 4 mi ukazuje spravne ze je blokovany. 5ka je brana na pausal, takze mala by byt blokovana.

    #356732
    q0s
    Účastník (Participant)

    Jj,mne kamarat hovoril,ze mal niekolko iPhone 5 z Telekomu a niektore boli blokovane a niektore zase odblokovane.Pritom vsetky brane na pausal.Takze najlepsie asi niekto nech skusi s inou nano ako Telekom:)

    #356738
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Ja mam ip5 z telekomu a je blokovany

    #356742
    q0s
    Účastník (Participant)

    Ved to je to,co som hovoril.Kamarat mal XY iPhonov 5 z Telekomu a niektore boli blokovane,niektore nie..Takze ak by niekto mal tu moznost,tak by som mu poslal imei :)

    #356743
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Kazdy iphone kupovany z SK telekomu je blokovany, je jedno ci na pausal, alebo za plnu sumu.
    Rozdiel je v tom, ze ak si kupis za plnu sumu, mozes poziadat priamo v telekome o odblokovanie, ktore byva do 48 hodin.
    Ak kupujes na pausal, Telekom ti iphone odblokuje po vyprsani 2 rocnej zmluvy. Inak by porusil pravidla, ktore maju stanovene.

    Ak ti pri tvojom pise, ze je odblokovany a pritom bol brany na pausal, tak potom je niekde nejaky zadrhel, mozno telekom vykupoval telefony niekde inde kvoli nedostatku a predaval ich s pausalom.

    Ja mam iPhone kupovany z CZ t-mobile za plnu sumu, ten bol neblokovany od výroby.

    #356748
    q0s
    Účastník (Participant)

    Neviem ti povedať. Píše,že unlocked,tak odblokovany bude na 99.9%. Je to slovenská distribúcia ,na krabici sú písané veci najprv v SK jazyku,atd. Neviem odkiaľ ich má,ale je to určite slovenska distribúcia a odblokovany od výroby,takze žiadna sedivka dovezena. Prečo to tak je,ma netrápi,pre mna je to len výhodné :) gj telekom :P

    #356786
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Posli IMEI na email v profile.

    #356787
    q0s
    Účastník (Participant)

    Idem poslat. Dakujem

    #356811
    q0s
    Účastník (Participant)

    MorRFi mi to teda potvrdil,je odblokovany,takze moze sa lock :)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.