iPhone 5: rozmazané fotky z blízka

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5: rozmazané fotky z blízka

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98328
    FilipPE
    Účastník (Participant)

    zdravím,

    máme s bratom obaja iPhone 5 a bratovi prestali ostriť fotky, nevie, kedy sa to stalo, keďže som to zistil včera náhodou. Pri normálnom fotení fotia oba mobily rovnako, ale keď si napríklad chcem odfotiť z blízka nejaký text, tak, aby bol čitateľný, tak môj krásne zaostrí, kým jeho skoro vôbec.. myslíte si, že je to dostatočný dôvod na reklamáciu? prípadne, mali ste takýto problém, a vyriešili ste ho?

    dosť ma to štve, budem vďačný za odpoveď :)

    #375611
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Reklamacia.

    #375614
    majdy
    Účastník (Participant)

    Nemáš náhodou len locknutý autofocus?

    Skús kliknúť na miesto, ktoré chceš odfotiť alebo držať tam prst kým sa nelockne a potom znova ťuknúť.
    Skúsil by som aj reštartovať camera app, iPhone, poprípade restore pred reklamáciou.

    #375615
    raul
    Moderátor

    Ved to by sa mu zrusilo hned po vypmutil navyse by to tam bolo napisane v zltom ramiku…

    #375618
    majdy
    Účastník (Participant)

    Áno, ale možno nieje tak skúsený užívateľ. Ľudia, ktorí sa v tom nepohybujú často pochybia aj na takýchto veciach alebo neklikajú pre zaostrenie a nechávajú to na automatiku. Naviac ak má ešte iOS 6 tam to tuším ani nebolo tak výrazné viditeľné.

    #375619
    FilipPE
    Účastník (Participant)

    autofocus je zapnuty, iPhony mam od 3ky, ale dik:) iOS7 je to.. ten oranzovy stvorcek sa tam objavi aj ked kliknem tak sa pokusa znovu zaostrit a nic z toho, rozmazany text z blizka , ale ked napr. fotim niekoho a aje meter odomna tak pohoda, neviem no, ci je to na reklamaciu, ale asi jo

    #375622
    raul
    Moderátor

    daj si do googlu lock af iphone ios7 a pozri si fotky – ak to teda nie je toto, ako pise majdy, tak zrejme naozaj reklamacia. Alebo sa este pozri, ci nemas na sosofke napr foliu alebo zuvacku :D

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.