Iphone 5 display nereaguje

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 5 display nereaguje

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99142
    sayler21
    Účastník (Participant)

    Caute, kupil som si iphone 5 z bazaru a mam taky problem ze ked ho zapnem tak vsetko ide len display nereaguje a zobrazuju sa na nom take pasy cez celu obrazovku.
    dakujem za akekolvek rady.

    #378662
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Tak to si potom dobre kúpil. :D Len sa obávam, či to nebude HW pôvodu tá chyba. Môžeš vyskúšať restore, ale pochybujem, že pomôže. Ak je v záruke, reklamuj a máš po probléme.

    #378664
    drincok
    Účastník (Participant)

    Ahoj.
    Bud je zly kontakt alebo zly displej. Raz sa mi to tiez stalo a stacilo skontrolvat flex displeja, trosku som ho este narovnala aby pekne zacvakol lebo pri rozoberani sa zrejme trosku ohol ten flex ale potom fungoval normalne. Takze treba ho urcite rozobrat a skontrolovat ci je displej dobre zapojeny.
    Ak to nepomoze tak kupit novy displej, cca 70€-80€ v dobrej kvalite sa da kupit. Mozem ti dat kontakt na znameho ktory ma naozaj kvalitne displeje na iphony.
    To cloveka nastve ze sa tesi z noveho mobilu a stane sa toto :(

    #378665
    drincok
    Účastník (Participant)

    Ahoj.
    Bud je zly kontakt alebo zly displej. Raz sa mi to tiez stalo a stacilo skontrolvat flex displeja, trosku som ho este narovnala aby pekne zacvakol lebo pri rozoberani sa zrejme trosku ohol ten flex ale potom fungoval normalne. Takze treba ho urcite rozobrat a skontrolovat ci je displej dobre zapojeny.
    Ak to nepomoze tak kupit novy displej, cca 70€-80€ v dobrej kvalite sa da kupit. Mozem ti dat kontakt na znameho ktory ma naozaj kvalitne displeje na iphony.
    To cloveka nastve ze sa tesi z noveho mobilu a stane sa toto :(

    Ospravedlnujem sa ale zblbol mi internet a hodilo to tu 2x. Poprosim jeden prispevok zmazat. Dakujem

    #378669
    sayler21
    Účastník (Participant)

    restore nepomohlo, z kontaktmi to nebude asi lebo som skusal aj tak ze som tie napajacie kable sam pridrziaval a druhou rukou som skusal display a nereagoval na dotyk…

    #378670
    iTuxx
    Moderátor

    tak potom budes musiet vymenit cely set lcd+digitizer

    #378674
    sayler21
    Účastník (Participant)

    Takze je to v tom displeji ?

    #378676
    iTuxx
    Moderátor

    ak telefon normalne funguje, zvuky hraju, prepinac ticheho rezimu zapina vibrovanie a aj iTunes v pocitaci ho vidi, tak to bude tym setom.

    #378679
    P4r4doX
    Účastník (Participant)
    #378682
    drincok
    Účastník (Participant)

    Podla mojho nazoru treba kupit novy displej, teda lcd+digitizer a vymenit ako pise aj iTuxx. Teda pokial to nieje problem na doske, vymena toho setu pomoze.

    #378684
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ved prave ak mu to robi take pasy ako na tej fotke, tak je problem na doske.

    #378686
    sayler21
    Účastník (Participant)

    ano zvuk aj vybrovanie ide aj itunes…a tie pasy take podobne ale sirsie ved tu je foto http://uloz.to/xTKKEHaF/image-jpg

    #378687
    iTuxx
    Moderátor

    ked nereaguje ani na dotyk, tak potom bude treba vymenu. Pripadne, ak si z okolia NZ/NR mozes sa u mna zastavit a vyskusame novy set, ci tomu telefonu pomoze alebo nie.

    #378688
    sayler21
    Účastník (Participant)

    jj to by bolo fajn byvam kusom od NR

    #378689
    iTuxx
    Moderátor

    vyborne, napis mail (v profile mam) a nejak sa dohodneme

    #378692
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ak by to nahodou nepomohlo, pravdepodobne bude treba vymenit tieto 4 rezistory na doske : http://www.cyberdocllc.com/shop/iphone-5-lcd-vertical-zebra-lines-solution-2x-capacitor-set/

    #378699
    sayler21
    Účastník (Participant)

    diky za rady zajtra dam vediet ako to dopadlo :)

    #378701
    iTuxx
    Moderátor

    mrkneme sa na to a uvidime co tomu je

    #378704
    drincok
    Účastník (Participant)

    Podla fotky to bude displej, nebude to na doske.
    iTuxx ti s tym urcite pomoze a aj vymeni :)

    #378770
    sayler21
    Účastník (Participant)

    tak bol som u ituxxa a vyskusal tam novy set a stale robilo to iste takze chyba je niekde inde…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 43 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.