iPhone 4s , nejde wifi po update 7.0.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4s , nejde wifi po update 7.0.3

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96708
    punky
    Účastník (Participant)

    asi nebudem sam ale prestala mi fungovat wifi, vobec nejde ani zapnut v nastaveniach .. je to take vyblednute pole ..

    ma s tym niekto skusenosti a riesenie ?

    dakujem za rady.

    #368139
    Kubiss017
    Účastník (Participant)

    Restore ak nepomôže tak servis…

    #368153
    punky
    Účastník (Participant)

    no to si ma moc nepotesil :) restore nepomohol .. skusal som vela veci aj dvakrat .. :/ to akoze jebnuty apple vyda update a ten mi posere wifi , a este mam zaplatit za servis ? fuck ..

    #369519
    Griel
    Účastník (Participant)

    cau jsem na tom stejně, v servisu mi rekli, že 4500 Kč za vyměnu celého vnitřku.

    Objevují se informacena netu, že v IOS7 byla nějaká chyba, která přehřívala wifi přijímač a tím se odpalil.

    #369524
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    griel: zdroj?

    #369525
    Griel
    Účastník (Participant)
    #369771
    mojmo
    Účastník (Participant)

    Mam rovnaky problem – vysednute wifi tlacitko. Okrem toho bateria sa vybija neskutocne rychlo. Pred tym vydrzala aj 2 dni, teraz pol dna. Vsetko zacalo po update na 7.0.3. Len pred mesiacom som reklamoval svoj iphone, dostal novy kus a teraz toto?!!. Nechapem ako mozu vydat aktualizaciu a toto sa stane. Ta aktualizacia je vonku uz dost dlho a mali uz davno reagovat na tuto skutocnost. Len dufam, ze mi ten telefon zreklamuju bez poplatkov. Samozrejme tie nervy a cas bez telefonu nenahradi nikto…

    #369811
    mojmo
    Účastník (Participant)

    @ punky Mozem sa Vas spytat, ako ste to vyriesili?

    Myslite, ze ak je telefon v zaruke, tak to zoberu ako zavadu zariadenia?

    #369815
    Kubiss017
    Účastník (Participant)

    Áno zoberú ho a vymenia ti ho za nový kus…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.