Iphone 4 v Tmobile a micro sim karta

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 4 v Tmobile a micro sim karta

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72203
    manimam
    Účastník (Participant)

    chcel by som sa spytat niekoho, kto bral v Tmobile Iphone 4, ci mu menili na predajni klasicku sim kartu za micro sim a ci bolo vsetko ok, alebo boli dake problemy s tym spojene. vdaka za odpovede

    #230175
    igor.i
    Účastník (Participant)

    Uplne bez problemov, na pockanie v predajni v Poluse, BA. Nejaky poplatok tusim pride vo fakture.

    #230178
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    suhlasim. ziadne problemy pri vymene kariet. resp. staru stale mam no je neaktivna.

    #230182
    monicqa
    Účastník (Participant)

    vymenia ti to na pockanie, plati sa nejake 3-4 eura vo fakture

    #230189
    manimam
    Účastník (Participant)

    dik. nechali ste si niekto aj kopirovat kontakty z povodnej sim na tu micro??

    to OakleyWisdom: normalne si si zobral staru simku domov, je neaktivna, ale v pripade potreby by ju mohli vediet spatne aktivovat, ze?

    #230194
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    …ano. ja som si nechcel telefon otvarat v predajni ale vytesit sa z neho az pekne doma :). Tak mi dali obalku s micro a hned aktivovali a deaktivovali staru… ani som to nechcel vyslovovat ale ked som sa pytal, ze keby nahodou bol problem s iP tak ako? oni, ze bud mi daju novu klasicku sim alebo aktivuju staru klasicku sim…

    to kopirovanie: som nevedel najst nejaky dobry soft na kopirovanie so SE do kompu a netusil som ako dostat potencialne kontakty do iTunes aby sa hodili do iP… tak som sa s tym vyhral a prepisal rucne vsetky kontakty (fuuuh) ale bavilo ma to :D sice monotonne ale mam v tom pekne poriadok :) btw urcite existuje nejaky soft zalezi vsak asi aj na predchadzajucom mobile

    #230219
    manimam
    Účastník (Participant)

    ok diky moc

    #230325
    kubik111
    Účastník (Participant)

    zdravim .. Chcel by som sa spytat ked si bral fon z T-mobile tak ci je Iphone4 blokovany?… Mam orange bude s tym problem?? Dakujem

    #230327
    manimam
    Účastník (Participant)

    ja som bral dnes, ale netusim ci je blokovany. nemam inu sim. ale myslim ze blokovany bude.

    #230329
    kubik111
    Účastník (Participant)

    a neda sa ti tonejaku vyskusat ci je alebo nie je ?
    dakujem

    #230342
    barry
    Účastník (Participant)

    dnes mi v T-mob v poluse povedali ze iPhony nie su a ze dnes im prisiel v tovare len jeden kus a ten siel hned prec….. divne nie ?

    #230384
    manimam
    Účastník (Participant)

    nemam inu micro sim kartu ktorou by som to skusil.

    to barry: nie je to divne, ja som tiez musel riesit Iphone cez viacere predajne. povedali ze ich nemaju na celom Slovensku, ze su problemy s dodanim. iba ked su na dakych predajniach este, ale ze ked ich objednavaju, tak vobec nevedia kedy by mohli prist. ja som tiez bral posledny kus

    #230386
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Na stránke T-Mobile je zozanm predajní, kde je možné kúpiť iPhone 4.
    http://www.t-mobile.sk/iphone/predajne_miesta.html

    Neviete či aj Polus má/mal iPhone 4? Lebo v tom zozname nieje čo sa čudujem, nakoľko je tam centála T-Mobile

    #230392
    Macker2
    Účastník (Participant)

    kubik111 ano v T-M su blokovane ked chces neblokovany tak jedine orange alebo O2

    Micro SIM karta je v podsate taka ista karta ako normalna karta len ma vyrez na vylomenie a je tym padom mensia (tak isto ako kedysi bolo a velka ako kreditka a mala vyrez na normalnu malu simku ktora sa vylomila)

    ja ked som si kupoval i4 tak to bolo den po uvedení a bolo ich obrazne na tony :)

    ked budete kupovat novy i4 tak si ho nechajte rozbalit ci nieje poskodeny a zapnut ci vobec ide zapnut (aktivovat nemusite ja som si ho aktivoval doma a vsetko co som chcel mat v i4 som mal v iTunes od kontaktov cez muziku az po iCal a e-mail)

    #230394
    habik11
    Účastník (Participant)

    A nie je to náhodou tak ako to bolo pri iPhone 3GS?? Že keď sa bral nedotovaný a pri aktivácii v iTunes sa odblokoval? Ale keď sa bral dotovaný tak bol blokovaný na dva roky?!

    #240066
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    habik: ano je to tak ak ho mas nedotovany je odblokovany ak dotovany je blokovany na dva roky

    #242346
    Bo
    Účastník (Participant)

    ja som si bol 27.12.2010 v Auparku v Tmobile vybrat nove čislo spolu s micro simkou, dnes je 5.1.2011 a karta stale nefunguje :D nieje aktivna mam iphone 4 z Tmobilu :D asi im tam idem zavolat ked nikto taky problem nemal :D

    #242353
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Mne v T-Mobile povedali, keď so ich pekne požiadal nech mi aktivujú iPhone,že nemám microsim že to neurobia vraj je to proti predpisom. Keď som chcel kúpiť microsim mi povedali, že musím čakať týždeň kým príde z Rakúska!!! A potom že si môžem kúpiť obyčajnú predplatenku za 9€ a potom zaplatiť 4.5€ za výmenu :D No čo im asi na toto pekné povedať? :D

    #242355
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Čudujem sa, že su ludia čo ešte využívajú T-debile.Veď to ide dolu vodou.Ešte že sa spojili s T-comom.

    #242358
    petokiso
    Účastník (Participant)

    ja sa ich snažím nevyužívať práveže :D ale niektoré záležitosti nobídem :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.