iPhone 4 odmieta sync s iTunes

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 4 odmieta sync s iTunes

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Michal Pigula
    Účastník (Participant)

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom syncu môjho iPhonu, pretože už neviem ako ďalej. Na iPhone mám iOS5, niekoľko zakúpených aplikácií z AppStore (hry, Camera+ etc.) Po pripojení káblu mi ho vyhodí v iTunes, vyžiada prenesenie položiek z iPhonu do iTunes library, kliknem na transfer a začne sa sync, prvý krok prebieha v poriadku, ale keď začne backing up, načíta sa malý kúsok a zastaví sa. Ak skúsim počas syncu inú operáciu s iTunes, program sa zasekne a musím ho force-offnúť. Skúšal som re-install iTunes, zmenu používateľa, káblu, USB slotu, jednoducho všetko a nič nepomáha. Do iPhonu nedostanem nič okrem toho, čo si stiahnem z AppStore/iTunes.

Ak niekto z Vás už má s podobným problémom skúsenosť, budem vďačný za každú pomoc.

Kontakt

(michal.pigi@gmail.com)

bloko
    Účastník (Participant)

Skus v iTunes odskrtat pred sync vsetky subory t.j. aby sync v podstate nic. ani hudku ani kontakt nic. ked to pojde mas asi stiahnutu nejaku app alebo hudbu al…nieco co nevie syns. postupne pridaj jednotlive polozky cize kontakt potom sync. ak pojde pridaj hudbu… ak by si mozno mohol definovat kde je problem

MoRFi
    Účastník (Participant)

len tak mi napadlo, nemas plny HDD? :)

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.