iphone 4: ios5+JB+gevey=spokojnost na 100%

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 4: ios5+JB+gevey=spokojnost na 100%

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 41 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #289335
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    ernisimi:NIe nebude!!! Mne sa to podarilo na prvy krat.

    #289337
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Este raz sa budem opakovat , toto by malo fungovat!!!!!

    http://www.iphoneforums.net/forum/hacking-tutorials-guides-68/how-downgrade-ios5-beta-baseband-04-11-08-04-10-01-a-20452/

    A druha vec hosi nabuduce ked idete robit update ios niekoho vyhladajte kto vam to spravi tak abi secko islo!!!

    #289460
    krbec66
    Účastník (Participant)
    #289860
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    Jockersx2 das mi na teba kontakt mail alebo skype ? A ked budes v ba napis mi moj je ernisimi@gmail.com

    #289861
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    A ked budem chciet downgrade z iOS 5 budem potrebovat jailbreak ?

    #289862
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    A ze cigevey aj hacktivuje cfw ked so tam dam nehacktivovany ?

    #289908
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    jockerx2 : nemas niaky problem s GPRS EDGE GPS 3G alebo s niecim podobnym co by mi mohlo vadit ? internet v mobile atd. ?

    #291392
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Ide vam chalani s GEVEY kartou Facetime? Mne nikdy nesiel ani nejde :(

    #291484
    lubecko
    Účastník (Participant)

    caves jocker vedel by si mi poslat nejaky navod ako na to dik moj mail lubo.nacin@gmail.com

    dik

    #294615
    yurij
    Účastník (Participant)

    Olaaa, nieco nove v tethered jailbreak pre 5.01(mam iPT 4), ci stale iba un… bo bez roqybt mi zaplateny navigon je stale k nicomu. :-( , dik.

    #294618
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Stale je iba tethered, ale uz hacker pod2g z Chronic Dev teamu exploitol userland a tym spravil untethered. Na zariadeniach zo starym bootromom (rozumej s tym, na ktory funguje exploit limerain t.j. iPhone 4 a nova revizia 3GS, iPT 3,4; iPad 1; Apple TV ale neviem, ktore generacie) uz untethered jailbreak funguje, ale este nie je vydany, lebo este pracuje na jailbreaku pre zariadenia s novym bootromom (t.j. iPhone 4S a iPad 2) nedavno mal problem s vyrovnavaciou pamätou (cache), ale uz ho vyriesil. Teraz uz len popracuje na stabilite, bude testovat a vyda untethered jailbreak pre vsetky tieto zariadenia. max. do konca roka by to malo byt ;)

    P.S. Pre iPhone 3GS zo starej revizie (resp. zo starym bootromom) t.j. vyrobeny do novembra 2009 uz untethered jailbreak je

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 41 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.