iphone 4: ios5+JB+gevey=spokojnost na 100%

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 4: ios5+JB+gevey=spokojnost na 100%

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #288336
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Najprv si upgradni na ios 5 bez toho, aby si upgradoval BB, Gevey budes riesit potom

    #288361
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Rontik, ja vam pomozem. Napis mi e-mail palickarobert@gmail.com a hned ti napisem. Dakujem

    #288372
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    Zdravim mam iphone 4 fw 4.2.1 bb 03.10.01 a neviem aku gevey a je bloknuty na nemecky t-mobile teraz mi to fici bez problemov len pri zapinani musim vytocit 112 viete mi povedat ci by mi tam isiel iOS 5 vez problemov ? Dakujem .. Popripade niekto ochotny v okolí ba sc :) napiste mi na mail ernisimi@gmail.com alebo sem.

    #288563
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    ernisimi: Gevey kupis od 5e do cca 20 zalezi aku ches , hociktora ti unlock iphone len potom su tam veci ako ci ches volat na 112 za kazdym ked vypnes iphone alebo nie a podla toho sa vyvija cena. JA mam zltu gevey staci nou raz unlock teleffon a potom pri kazdom zapnuti sa sam prihlasi do siete e nie je nutne volat na 112!Stala ma 20e ….Mam este jednu cervenu tu prvu , ked ches mozme vyskusat a ked pojde kupis si niekdu taku….Ale nevidim dovod praco by nesla ale viem ze niektore gevey maju problem s O2 ale teba sa to asi netyka….

    #288565
    jockerx2
    Účastník (Participant)
    #288568
    jockerx2
    Účastník (Participant)
    #288581
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    Pre istotu mam SHSH na 4.3.3 ale neviem na aky baseband a to pri zapinani vytocit tu 112ku by ma az tak netrapilo len potrebujem mat 100%tnu zaruku inac by som sa do toho nechel pustat alebo aspon niakeho odbornika co sa do toho dost vyzna

    #288584
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    A tam na bazosi som uz pozeral a su tam pisane iba verzie po 4.3.5 a este sa chcem spytat ci by nebol problem to dat naspat na 4.3.3 keby na iOS 5 neslo odblokovat operatora a ci by nenastavali problemy s basebandom lebo iOS 5 updatuje aj baseband a neviete mi povedat ci gevey odblokuje aj vsetkybasebandy ? Ze keby som si pri iOS 5 niakym nedopatrenim upgradol baseband ci by mi to islo hodit na tu 4.3.3ku aj so starym basebandom ?

    #288980
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Ked spravis vlastny ios5 cez redsnow nikdy neupdatujes BB!!!!Redsnow ako keby vymazal updatovanie BB!!!!
    Ked si pustis redsnow a das robit custom fw tak ti napise ze : redsnow nikdy neupdatuje BB a ani nebude!!!!
    Nemas sa coho bat ked mas ios5 cez redsnow!!!

    #289032
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    Prave naopak ja som cital ze redsnow jailbreakuje iba oficialny fw a ze snowbreeze alebo pwnage tools vytvoria cfw

    #289068
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    A mas pravdu som sa sekol!!!!:))))

    #289094
    framil
    Účastník (Participant)

    pozrite, aky fake….skoda ze to nie je prave, hned by som bral….tiez mam locknuty IP4 z USA:(
    http://graphine.webs.com/apps/webstore/products/show/2775956

    #289114
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    A da sa updatnut ze iba baseband bez fw ? Ale nie uplne na ten najvyssi napr ze teraz mam 3.10.1 a chcel by som 4.10.1 ?

    #289125
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    jockerx2 : mozem ta poprosit skus dat aj tu staru gevey do mobilu a daj vediet ci ti to pojde diki a aky mas baseband ?

    #289148
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    ernisimi: naco by si updatoval BB??? Teraz som neni doma , budem az v piatok ale vyskusam!!!ios5 s bb 4.10.1 mam ja a funguje gevey zlta.A funguje aj na 3.10.1!!!

    #289157
    james138
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    mam vazny problem a neviete mi niekto pomoct ?
    Instaloval som iOS5 ale isiel som spravit povodny cez redswn0w ale bohuzial sa to nepodarilo a mam tam baseband 4.11.08. a viem ze downgrade sa dal spravit do 17 a potom to zablokovali ! prisiel uz niekto na nejake riesienie, pretoze mal som soft 4.3.3 a fungoval som cez gevey kartu, ale teraz mam zo svojho iphonu noveho pekneho bieleho iba tak ipod :D vie mi niekto poradit ?

    #289158
    james138
    Účastník (Participant)

    plus ak sa mozem opytat o radu, da sa uz spravit jb na ipad 2 ? mam tam soft 5.01, a rad by som si dal jb ale vsetky videa co pozeram tak vsade zapocujem ze nie je podporovane pred ipad 2 , ak by mal niekto skusenost poprosil by som nejaky postup na mail : bajus.jakub@gmail.com , vopred Dakujem :)

    #289162
    ernisimi
    Účastník (Participant)

    A nebude to pri restorovani v itunese hadzať niake chyby ? Vieš lebo dávam sipozor nato aby som všetkému predišiel :D

    #289171
    igino
    Účastník (Participant)

    :)

    #289212
    stygel
    Účastník (Participant)

    Zdravim prosim aj ja o pomoc vie mi niekto napisat ked som dal omylom iOs5 a neurobil som nic s basebandom..a telefon je gevey tiez…teraz samozrejme nejde spustit…ci sa s tym da este nieco robit prosim napiste mi podrobne ci by sa to dalo, na mobilmaq@gmail.com…za odpoved vopred dakujem

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.