iPhone 3gs aktivacia

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 3gs aktivacia

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #299305
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Tak sa odblokovat da aj neoficialne. Otvor ikonku Cydia v dolnom menu klikni search a daj hladat “ultrasn0w” potom nan klikni a v pravo hore budes mat “Install” klikni na to a potom klikni “Confrim” pockaj kym sa nainstaluje a potom klikni na reboot device pockaj kym sa restartuje a mas ho odblokovany ;)

    #299375
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    no takze urobil som presne to potom mi to nacitalo a ukazalo restart springboard tak som to dal ..urobilo to .
    potom som tam dal sim kartu nic mi nezobrazilo..dal som nastavenie -telefon -pin kod karty-a tam je take tlacitko ktore sa ma posunut do prava a to mi prave do prava posunut nejde a nechce mi ju prijmut tu simku

    #299377
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Skus restartovat iPhone.

    #299381
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Preinstaluj ultrasn0w nanovo :
    1. Otvor Cydiu a chod do “Manage” klikni na “Packages” klikni na “ultrasn0w” a v pravo hore klikni “Modify” klikni “Remove” a “Confrim”. Klikni “Restart Springboard”, ked sa restartuje SpringBoard, restartuj iPhone.
    2. Teraz vyber SIM kartu.
    3. Otvor Cydiu chod do “Search”, zadaj “ultrasn0w”, nainstaluj (v pravo hore “Install” a potom “Confrim”).
    4. Klikni “Restart Springboard”
    5. Ked sa restartuje SpringBoard, restartuj iPhone a ked sa zapne vloz SIM kartu.
    6. Chod do nastavenia a zapni rezim lietadlo, za chvilku ho vypni a malo by ti najst tvoju SIMku, ak nenajde tak ho zasa restartuj, vypni/zapni rezim lietadlo, vyber/vloz SIM kartu, kym to nepôjde.

    #299383
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    super tak to funguje ..aj mi nacitalo sim ale nemam vobec signal..stale sa neda volat

    #299384
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    pise mi stale ze ziadna siet

    #299418
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Tak skus restartovat, vybrat/vlozit SIM, vypnut/zapnut rezim lietadlo, popripade preinstalovat ultrasn0w, musi to ist.

    #299448
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    restartovanim myslis vypnut a zapnut ?hornym tlacitkom ci neako inak?

    #299451
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Drzat horne tlacitko, pokial sa ti tam objavi taka ista sipka ako pri odomknut, ale cierna a potiahnut ju. Pockat kym sa vypne a pridrzat horne tlacitko, kym naskoci znak jablcka a kym sa zapne.

    #299452
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    robim to stale dookola a stale nechce najst siet..ale simku mi prijme…

    #299479
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    skus soft reset, myslim zeby to nemalo napachat skody :D

    drz power button a home button naraz az kym nezhasne obrazovka, potom zapni iphone

    #299509
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    stale nic…pise mi len Ziadna siet..alebo vyhladava sa a nic nenajde

    #299519
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Pravdepodobne je potrebny reflash basebandu ktory sa robi po upgrade na novsi iOS:
    http://www.iphoneworld365.com/reflash-061500-baseband-redsnow-099b6-tutorial/
    Robis to na vlastne riziko!

    #299545
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    ake su vedlajsie ucinky toho co sa s tym moze stat ako?

    #299547
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Nainstalovanim basebandu 6.15 :
    Na 90% prides o GPS
    Pernamentne prides o zaruku
    Môzes mat problemy s WiFi/baterkou
    VZDY musis aktualizovat cez upraveny firmware

    Ty tam ale uz 6.15 mas (asi si ho kupil neoficialne odblokovany uz s tymto basebandom). Cize refresh uz nema co pokazit.

    #299549
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    a nebude lepsie ked to dam odblokovat niekde v neakej predajni?

    #299551
    iTuxx
    Moderátor

    ale ono sa to neda len tak odblokovat. V prvom rade potrebujes vediet z ktorej krajiny a od akeho operatora telefon je. A navyse, tento druh odbloku je strasne drahy a pre 3GS sa uz vlastne ani neoplati (stoji tolko co polovica telefonu).

    #299553
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    ved teraz sa bojim lebo tomu hrozi ze sa mi casom bude kazit cely telefon

    #299555
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Preco by sa mal ?
    Baseband 6.15 tam uz mas a NIJAKO ho nedas prec, cize aj ak ho budes mat oficialne odblokovat, tie problemy zostanu. Baseband 6.15 by sa dal preinstalovat na “ten normalny” iba ak mas iPhone vyrobeny do novembra 2009 (zo starou reviziou bootromu).

    #299559
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.