iPhone 3gs aktivacia

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 3gs aktivacia

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 44 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83489
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    Dobry den, potreboval by som poradit s iPhone 3gs doteraz mi stale siel a nic snim nebolo a nevyznal som sa v softwaroch a vobec som nevedel naco je to dobre ked sa to meni a stiahol som si 5.0.1 a teraz mi iPhone nejde aktivovat. Nikde mi s tym nevedia poradit . stale mi v iTunes vyhadzovalo update a stale len 5.0.1 a tak som to urobil a vobec ho neviem nastartovat./

    #298974
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Pravdepodobne si mal blokovany iPhone a teraz si ho restornul na oficialny iOS a zablokoval sa ti spät.

    #299096
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    a nevies o niecom kde by sa to dalo spravit? alebo neak poradit s tym tu v Cadci mi ani nevedeli povedat ako by sa to dalo urobit alebo kde to mam zaniest aby to spravili…

    #299098
    ipodkapo
    Účastník (Participant)

    Nejde ti zapnut abo aktivovat?? Lebo ak ho zapnes a neaktivujes tak na to su videa na youtube

    #299100
    Matys
    Účastník (Participant)

    jeffocadca@azet.sk , skús mu napísať, je z Čadce a opravuje iPhony

    #299101
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    iPhone aktivujes takto :
    (navod pisal eraserv6 v inej teme)
    Ludia preco si nespravite custom FW sami???
    1.) Stiahnite si redsn0w podla OS ktory mate : http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=16424
    2.) Stiahnite iOS 5.0.1 : http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-3307.20111109.5tGhu/iPhone2,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw
    3.) Pomocou redsn0w si vytvorte Custom IPSW kliknutim na CUSTOM IPSW priamo v redsn0w, ktory neupdatne baseband ale zaroven nie je ani aktivovany!
    4.) Po vytvoreni custom IPSW pripojte iphone k PC alebo Mac pomocou USB kablu, vypnite ho, otvorte redsn0w a v karte EXTRAS zvolte – Pwned DFU.
    5.) Riadte sa instrukciami na obrazovke.
    6.) Ak mate iphone v pwned DFU, zatvorte redsn0w, otvorte iTunes a zruste hlasku s informaciou ze mate pristroj v recovery mode.
    7.) Stlacte SHIFT(Win) alebo ALT(Mac) a zaroven kliknite na RESTORE v iTunes.
    8.) Najdite cestu ku vami vytvorenemu Custom IPSW ktoreho nazov by mal vyzerat takto : NO_BB_iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw
    9.) Po uspesnom restore a nabehnuti iphonu do systemu pristroj opat vypnite a spustite redsn0w.
    10.) Zvolte kartu JAILBREAK a riadte sa instrukciami na monitori.
    11.) V dalsom kroku je nutne zaskrknut volbu INSTALL CYDIA a cakat kym JB prebehne.

    Vysledkom je aktivovany iphone bez nutnosti vkladat originalnu SIM, ktory mozte pouzit ako iPod ak uz mate BB v najvyssej verzii

    #299105
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    zapnut ide len nejde aktivovat…prejdem cez nastavenia nastavim jazyk napisemi ze iPhone sa onedlho aktivuje a nakoniec sa to zruzi a napise mi opakujte neskor a to stale dookola //

    #299108
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    a pojde to podla toho postupu ked je ten mobil z USA? ako zisitm ze aky mam OS?

    #299121
    Matys
    Účastník (Participant)

    ano pojde, mas windows alebo mac ? :D tak podla toho

    #299129
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    windows

    #299132
    P4r4doX
    Účastník (Participant)
    #299133
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    no super dik skusim ist podla tych postupov hadam to vide dakujem vsetkym..ked tak sa tu znova ozvem

    #299135
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #299139
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Link som uz vymenil ;)

    #299157
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Aha, preto som bol z toho nejaky pomateny:-)

    #299247
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    urobil som vsetko z toho postupu ..a dostal som sa znova tam kde som aj bol :/

    #299285
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    super..ide to urobil som to este raz a funguje to akurat len si ho musim dat odblokovat aby som mohol telefonovat a mam vsetko dakujem vam vsetkym…

    a neviete nahodou ako sa do iPhonu pridavaju veskere videa?

    #299289
    iDodo
    Účastník (Participant)

    Cez itunes, ako inak ? A ak potrebujes presny navod: http://www.youtube.com/watch?v=i9N3kf8yYy8

    EDIT: Aha mas tam jailbreak, tak potom aj cez nejake aplikacie z cydie. Ale neviem presne ktore, nezaujimam sa o to velmi.

    #299290
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Chod do nastavenia-vseobecne-informacie-firmware modemu a odpis tu to cislo, mozno sa tvoj iPhone da odblokovat aj neoficialne.

    #299297
    MiroslavNeceda
    Účastník (Participant)

    Firmware modemu :06.15.00

    toto tam bolo

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 44 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.